Sklep »

Akcesoria

 »

Adaptery

 » DUB-E100
DUB-E100

Adapter DUB-E100

136.04 zł brutto (z VAT)

Kupuje!

Stan magazynowy: końcówkaSymbol: DUB-E100W sprzedaży od sierpnia 2006.Producent: D-Link
Opis towaru
USB 2.0 Fast Ethernet Adapter

DUB-E100 to bardzo szybki konwerter USB 2.0 10/100Mb/s Fast Ethernet. Urządzenie przeznaczone jest do podłączenia do portu USB komputerów stacjonarnych lub przenośnych, pracujących w systemach Windows XP/2000/Me/98Se. W oparciu o USB 2.0  konwerter zwiększa prędkość transmisji z urządzenia USB Fast Ethernet na rzeczywiste połączenie 10/100Mb/s.
DUB-E100 eliminuje potrzebę posiadania złączy ISA, PCI. Nie jest też koneiczne posiadanie karty sieciowej w celu uzyskania połączenia komputera z siecią LAN.

Konwerter posiada standardowe gniazdo RJ-45, w celu szybkiego i prostego połączenia do Ehternet 10Mb/s lub Fast Ethernet 100Mb/s. Wbudowany kabel USB 2.0 pozwala na połączenie konwertera z komputerem.
Nie wymaga dodatkowego źródła zasilania, DUB-E100 zasilany jest za pomocą złącza USB.. Instalacja urządzenia i jego obsługa są bardzo proste i szybkie.


Producent towaru
D-LinkD-Link jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego. W 2002 roku firma otworzyła polskie biuro, którego zadaniem jest rozwój rynku, wsparcie dystrybutorów oraz użytkowników sprzętu oznaczonego logiem D-Link. Firma ściśle współpracuje z krajowymi ośrodkami akademickimi, szczególnie z Uniwersytetem Warszawskim. Jest również fundatorem bezpłatnej sieci bezprzewodowej w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie (BUW). Dzięki D-Linkowi upowszechniła się w Polsce technologia bezprzewodowego dostępu do internetu. Firma zaoferowała użytkownikom niezawodny sprzęt, który zagwarantował zupełnie nową jakość komunikacji sieciowej. Każdego roku firma organizuje cykl spotkań z partnerami, podczas którego uczestnicy poznają najnowsze światowe trendy oraz konkretne produkty i rozwiązania sieciowe. Od 2004 roku D-Link prowadzi również szkolenia techniczne dla partnerów handlowych.

Adres strony producenta: http://www.dlink.pl/


Płatność i dostawa towaru
Proponujemy trzy sposoby płatności: pobranie (płatność przy odbiorze), karta płatnicza (płatność przez eCard), przelew bankowy (płatność z własnego banku). Kupujący w ostatnim kroku składania zamówienia wybiera sposób zapłaty.

Standardowy koszt przygotowania, zapakowania i wysłania zamówionych towarów wynosi 18zł. Zamówienia wielkogabarytowe i cięższe niż 4kg wysyłane są dopiero po akceptacji wyższego kosztu przesyłki przez kupującego. Brak akceptacji skutkuje anulowaniem zamówienia i natychmiastowym zwrotem wszystkich wpłat jeżeli kupujący już takie dokonał.

Zamówienia wysyłane są przesyłkami priorytetowymi Poczty Polskiej lub firmą kurierską K-Ex. Kupujący może wybrać.

Dokładamy wszelkich starań aby zamówienie zostało wysłane w dniu złożenia lub dnia następnego.
Zamówienie towaru
136.04 zł + 18zł brutto (z VAT) koszty przygotowania, zapakowania i przesyłki Kupuje!
Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...