Sklep »

Akcesoria

 »

Adaptery

 » DUB-H7
DUB-H7

Adapter DUB-H7

130.60 zł brutto (z VAT)

Kupuje!

Stan magazynowy: końcówkaSymbol: DUB-H7/EW sprzedaży od sierpnia 2006.Producent: D-Link
Opis towaru
USB 2.0 Hub, 7xA Port, 1xB Port, AC Adapter, Cable

DUB-H7 to szybki hub posiadający 7 portów USB 2.0. Jest  kompatybilny z wcześniejszymi wersjami USB 1.0 i USB 1.1.  Hub przeznaczony jest dla użytkowników  komputerów PC lub Macintosh - jego zadaniem jest zwiększenie ilości portów USB.

DUB-H7 zapewnia szybki i prosty dostęp do 7 portów  typu "A" (dolnoprzepustowe), do których można podpiąć urządzenia peryferyjne USB albo inne huby USB. Posiada jeden port typu "B" (górnoprzepustowy), dzięki któremu można podpiąć DUB-H7 do komputera hosta lub do innego huba, tworząc połączenie kaskadowe hub-ów. Pozwala zwiększyć ilość urządzeń możliwych do podpięcia, aż do 127.
Konfiguracja hub-a odbywa się bezpośrednio z systemu operacyjnego Microsoft Windows albo Apple Macintosh.

Hub obsługuje zarówno urządzenia o małych prędkościach (1.5Mb/s i 12Mb/s) jak i urządzenia o dużych prędkościach (480Mb/s). Każdy z portów tworzy most pomiędzy urządzeniami peryferyjnymi, a host komputerem.
Diody LED  (diagnostyczne) umieszczone są na przednim panelu urządzenia. Każdy port posiada diodę, która określa jego stan. Hub posiada także diodę, która sygnalizuje stan urządzenia (włączony/wyłączony). W komplecie DUB-H7 znajduje się niezbędna dokumentacja, 6 nożek, kabel Hi-speed USB 2.0 "A" do "B" i kabel zasilający. Krótka instrukcja obsługi znajdująca się w zestawie, pozwoli na szybką i łatwą instalację.


Producent towaru
D-LinkD-Link jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego. W 2002 roku firma otworzyła polskie biuro, którego zadaniem jest rozwój rynku, wsparcie dystrybutorów oraz użytkowników sprzętu oznaczonego logiem D-Link. Firma ściśle współpracuje z krajowymi ośrodkami akademickimi, szczególnie z Uniwersytetem Warszawskim. Jest również fundatorem bezpłatnej sieci bezprzewodowej w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie (BUW). Dzięki D-Linkowi upowszechniła się w Polsce technologia bezprzewodowego dostępu do internetu. Firma zaoferowała użytkownikom niezawodny sprzęt, który zagwarantował zupełnie nową jakość komunikacji sieciowej. Każdego roku firma organizuje cykl spotkań z partnerami, podczas którego uczestnicy poznają najnowsze światowe trendy oraz konkretne produkty i rozwiązania sieciowe. Od 2004 roku D-Link prowadzi również szkolenia techniczne dla partnerów handlowych.

Adres strony producenta: http://www.dlink.pl/


Płatność i dostawa towaru
Proponujemy trzy sposoby płatności: pobranie (płatność przy odbiorze), karta płatnicza (płatność przez eCard), przelew bankowy (płatność z własnego banku). Kupujący w ostatnim kroku składania zamówienia wybiera sposób zapłaty.

Standardowy koszt przygotowania, zapakowania i wysłania zamówionych towarów wynosi 18zł. Zamówienia wielkogabarytowe i cięższe niż 4kg wysyłane są dopiero po akceptacji wyższego kosztu przesyłki przez kupującego. Brak akceptacji skutkuje anulowaniem zamówienia i natychmiastowym zwrotem wszystkich wpłat jeżeli kupujący już takie dokonał.

Zamówienia wysyłane są przesyłkami priorytetowymi Poczty Polskiej lub firmą kurierską K-Ex. Kupujący może wybrać.

Dokładamy wszelkich starań aby zamówienie zostało wysłane w dniu złożenia lub dnia następnego.
Zamówienie towaru
130.60 zł + 18zł brutto (z VAT) koszty przygotowania, zapakowania i przesyłki Kupuje!
Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...