Sklep »

Sieci komputerowe

 »

Sieci bezprzewodowe

 »

Anteny

 » EA-OD9D
EA-OD9D
Antena EA-OD9D Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: EA-OD9DW sprzedaży od sierpnia 2006.Producent: Edimax TechnologyTyp anteny: KierunkowaZysk energetyczny [dbi]: 9

Opis producenta towaru
ProducentEdimax Technology
Klasa produktuAntena
Typ propagacji falikierunkowa
Częstotliwość2.4 - 2.4835 GHz
Zysk energetyczny9 dBi
Zastosowanie.zewnątrzbudynkowe
Impedancja50 Ohm
Polaryzacjaliniowa pozioma
Kąt promieniowania w płaszcz. poziomej60 stopni
Kąt promieniowania w płaszcz. pionowej60 stopni
Współczynnik fali stojącej (VSWR)1,5
Typ wtyczki 1N żeńska
Długość114 mm
Szerokość114 mm
Wysokość40 mm
Masa netto109 g.
Gwarancja/rękojmiaRękojmia 24 miesiące

Producent towaru
Edimax TechnologyDziałalność firmy Edimax Technology poświęcona jest projektowaniu, rozwojowi, wytwarzaniu i wprowadzaniu na rynek szerokiej gamy rozwiązań sieciowych. Odkąd firma Edimax została założona na Tajwanie w 1986r, rozrosła się i stała się jednym z wiodących producentów zaawansowanych produktów komunikacji sieciowej w Azji. Szeroka i wszechstronna linia produktów spełnia wszystkie potrzeby związane z łącznością, niezależnie od architektury sieciowej, czy wymagań aplikacyjnych. Produkty wyróżnia fakt, iż są oszczędne i posiadają jasno określone warunki gwarancji. Kompletny zestaw produktów składa się z Bezprzewodowych rozwiązań (802.11n/802.11g), rozwiązaniami xDLS Router, i Ethernet Switch, PoE, Powerline, Sterownikami Dostępu do Internetu komputera sterującego pracą drukarki sieciowej, rozwiązania Load Balancer, rozwiązania IP Camera (bezpołączeniowy protokół komunikacyjny sieci Internet), rozwiązaniami VoIP, KVM oraz rozwiązane z przenoszeniem danych na inny nośnik (Media Converter).

Adres strony producenta: http://www.edimax.pl/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...