Sklep »

Sprzęt

 »

Telefony (nowe)

 »

Akcesoria do komórek

 » DC-4
DC-4
DC-4 Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: DC-4W sprzedaży od października 2006.Producent: Nokia

Opis producenta towaru
Ładowarka na wiele napięć z mniejszą wtyczką, która po podłączeniu do gniazda zapalniczki ładuje baterię telefonu.
Waga: 61 g

Producent towaru
NokiaNokia jest światowym liderem w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej, dążącym do trwałego rozwoju szeroko pojmowanej mobilności. Nokia łączy ludzi i daje im dostęp do ważnych informacji za pomocą łatwych w użyciu i innowacyjnych produktów, takich jak telefony komórkowe oraz urządzenia i rozwiązania do fotografii i wideo, gier, multimediów, pracy zawodowej i komunikacji w firmie. Nokia oferuje sprzęt, rozwiązania i usługi operatorom sieci oraz przedsiębiorstwom. Nokia jest jedną z najbardziej znanych na świecie firm. Obecnie Nokia dąży do poszerzenia mobilności w nowych obszarach, takich jak fotografia, gry, rozrywka, multimedia i przedsiębiorstwa. W swojej strategii Nokia w dalszym ciągu koncentruje się na trojakiego rodzaju działaniach, które mają na celu rozwój komunikacji bezprzewodowej, zarówno w ujęciu ilościowym, jak i wartościowym. Są to: rozwój mobilnych usług głosowych, popularyzacja usług multimedialnych, poszerzanie funkcji mobilnych dla przedsiębiorstw.

Adres strony producenta: http://www.nokia.com.pl/nokia/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...