Sklep »

Sieci komputerowe

 »

Sieci bezprzewodowe

 »

Anteny

 » EA-OOD
EA-OOD
Antena EA-OOD Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: EA-OO8DW sprzedaży od sierpnia 2006.Producent: Edimax TechnologyTyp anteny: DookólnaZysk energetyczny [dbi]: 8

Opis producenta towaru
Kod prod.C0180108
Symbol producentaEA-OO8D
Nazwa produktuEdimax antena dookólna zewnętrzna 8dBi (N)
ProducentEdimax Technology
Klasa produktuAntena
Typ propagacji falidookólna
Częstotliwość2.4 - 2.4835 GHz
Zysk energetyczny8 dBi
Zastosowanie.zewnątrzbudynkowe
Impedancja50 Ohm
Polaryzacjaliniowa pozioma
Kąt promieniowania w płaszcz. poziomej360 stopni
Kąt promieniowania w płaszcz. pionowej15 stopni
Współczynnik fali stojącej (VSWR)1
Typ wtyczki 1N żeńska
Długość520 mm
Średnica19 mm
Masa netto337 g

Producent towaru
Edimax TechnologyDziałalność firmy Edimax Technology poświęcona jest projektowaniu, rozwojowi, wytwarzaniu i wprowadzaniu na rynek szerokiej gamy rozwiązań sieciowych. Odkąd firma Edimax została założona na Tajwanie w 1986r, rozrosła się i stała się jednym z wiodących producentów zaawansowanych produktów komunikacji sieciowej w Azji. Szeroka i wszechstronna linia produktów spełnia wszystkie potrzeby związane z łącznością, niezależnie od architektury sieciowej, czy wymagań aplikacyjnych. Produkty wyróżnia fakt, iż są oszczędne i posiadają jasno określone warunki gwarancji. Kompletny zestaw produktów składa się z Bezprzewodowych rozwiązań (802.11n/802.11g), rozwiązaniami xDLS Router, i Ethernet Switch, PoE, Powerline, Sterownikami Dostępu do Internetu komputera sterującego pracą drukarki sieciowej, rozwiązania Load Balancer, rozwiązania IP Camera (bezpołączeniowy protokół komunikacyjny sieci Internet), rozwiązaniami VoIP, KVM oraz rozwiązane z przenoszeniem danych na inny nośnik (Media Converter).

Adres strony producenta: http://www.edimax.pl/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...