Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » FineReader 10 Pro
FineReader 10 Pro
Program FineReader 10 Pro Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: AF10-1S1B01-909W sprzedaży od czerwca 2010.Język: PolskiProducent: Abbyy

Opis producenta towaru

Produkt wykorzystuje kolejne generacje rozwiązań technicznych w zakresie inteligentnego odtwarzania formatowania dokumentów wielostronicowych oraz rozpoznawania obrazów z aparatów cyfrowych

Firma ABBYY, czołowy dostawca rozwiązań z dziedziny rozpoznawania dokumentów,  i technologii lingwistycznych wprowadza na rynek najnowszą wersję aplikacji do optycznego rozpoznawania znaków (OCR) ABBYY FineReader 10 . Bazując na kolejnych generacjach swoich dwóch głównych technologii — ABBYY ADRT® (technologia adaptatywnego rozpoznawania dokumentów) do odtwarzania formatowania dokumentów wielostronicowych, a także technologii rozpoznającej tekst na zdjęciach cyfrowych, aplikacja FineReader 10 daje użytkownikom nowe możliwości, wychodząc poza tradycyjne rozpoznawanie tekstu. W połączeniu z wysoce intuicyjnym, zorientowanym zadaniowo interfejsem, udoskonalone rozwiązania techniczne zapewniają większą efektywność, łatwość użytkowania w realizacji wszelkich zadań związanych z pracą z dokumentami, zarówno w przypadku użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych.

Aplikacja ABBYY FineReader 10 oferuje kolejne usprawnienia w dziedzinie odwzorowania układu strony, zwłaszcza w przypadku dokumentów z obrazami w tle (np. strony z czasopism). Nowa wersja zapewnia także większą nawet o 30 procent dokładność rozpoznawania tekstów w językach azjatyckich (np. chiński i japoński) oraz nawet o 20 procent większą w przypadku języków europejskich (np. angielski, francuski, niemiecki, polski itd.). Cechuje się ponadto nawet o 30 procent większą dokładnością w przypadku niskiej jakości wydruków, takich jak zdjęcia z aparatów cyfrowych i faksy, a także zapewnia dużo lepsze wyniki przetwarzania zdjęć wykonanych za pomocą aparatów w telefonach komórkowych. Dzięki najwyższej precyzji rozpoznawania różnych typów dokumentów, oprogramowanie FineReader pozwala istotnie ograniczyć ręczną pracę przy przetwarzaniu dokumentów oraz ułatwia przejście do środowiska niewykorzystującego papieru.

„OCR to jeden z kluczowych instrumentów pozwalających na sprostanie wyzwaniom związanym z przekształcaniem dokumentów oraz na budowę pomostu łączącego informację papierową i cyfrową,” wyjaśnia Siergiej Popow, dyrektor działu produktów FineReader w firmie ABBYY. „Dotrzymując kroku rzeczywistym potrzebom w dziedzinie zarządzania dokumentami i informacjami oraz ich wymiany, firma ABBYY w pracach nad rozwojem oprogramowania FineReader kładzie nacisk na trzy główne kwestie: innowacje w zakresie kluczowych rozwiązań technicznych, maksymalizację wydajności pracy użytkownika oraz nowe możliwości praktycznego zastosowania oprogramowania”.

  • Rozwiązanie ABBYY ADRT drugiej generacji na nowo definiuje technologię OCR

  ADRT to zaawansowany technicznie składnik technologii OCR firmy ABBYY, odpowiedzialny za odtwarzanie struktury logicznej i formatowania dokumentów wielostronicowych. Dzięki drugiej generacji technologii ABBYY ADRT, aplikacja FineReader 10 potrafi teraz precyzyjnie odtwarzać najbardziej skomplikowane atrybuty dokumentów — zapewniając m.in. nowo dodaną obsługę spisów treści i hierarchicznej struktury nagłówków, a także lepsze odtwarzanie przypisów i stylów.

W przeciwieństwie do tradycyjnej technologii OCR, ADRT nie ogranicza się zaledwie do utrzymania pierwotnego wyglądu dokumentów wielostronicowych, lecz w sposób inteligentny odtwarza je jako rodzime, w pełni sformatowane pliki Microsoft® Office, z zachowaniem związków logicznych między atrybutami formatowania i spójnego układu tekstu na wszystkich stronach.

  • Większa dostępność technologii OCR — rozpoznawanie zdjęć z aparatów w telefonach komórkowych

Wykorzystując trzecią generację technologii rozpoznającej tekst na zdjęciach cyfrowych, aplikacja FineReader 10 umożliwia obecnie rozpoznawanie tekstu nie tylko na obrazach ze skanera lub standardowego aparatu cyfrowego, lecz także z aparatu w telefonie komórkowym. Dzięki temu technologia OCR firmy ABBYY dostępna jest dla szerszej grupy docelowej niż dotychczas i pozwala na rejestrację tekstu i dokumentów „w biegu”, o każdej porze i w dowolnym miejscu. Zestaw sprawdzonych funkcji wstępnego przetwarzania obrazu, uzupełniony o nowe opcje korekcji trójwymiarowych zniekształceń obrazu, szumów i poruszeń, zapewnia najlepszą możliwą precyzję rozpoznawania sfotografowanych obrazów.  

  • Maksymalizacja wydajności dzięki zorientowanemu zadaniowo optycznemu rozpoznawaniu dokumentów

Oprócz istotnych usprawnień rozwiązań technicznych, aplikacja ABBYY FineReader 10 oferuje zaktualizowany i w dużym stopniu zoptymalizowany interfejs użytkownika, w którym nacisk położono za zorientowane zadaniowo przekształcanie dokumentów. Nowy interfejs wyraźnie ogranicza liczbę czynności zwykle wymaganych do przetworzenia dokumentu, gwarantując większą automatyzację, łatwość użytkowania i produktywność w codziennej pracy. Wszystkie główne zadania związane z przetwarzaniem dokumentów zgrupowane są w menu intuicyjnych zadań Szybkie zadania, które sprawiają, że przekształcenie nawet najbardziej skomplikowanych dokumentów w poddające się edycji i przeszukiwaniu pliki jest równie łatwe, jak kliknięcie przycisku. 

  • Praktyczne innowacje dla czytelników e-booków i udoskonalony eksport do programu HTML

Dzięki znacząco udoskonalonej funkcji przekształcania obrazów dokumentów w pliki HTML, aplikacja FineReader 10 upraszcza czytanie i publikację książek elektronicznych. Mając możliwość automatycznego zapisywania rozdziałów długiej książki jako pojedynczych plików HTML oraz tworzenia spisu treści z hiperłączami do poszczególnych rozdziałów i plików, czytelnicy mogą z łatwością przechodzić od rozdziału do rozdziału, bez konieczności przewijania dużego dokumentu. Aplikacja FineReader 10 obsługuje także zapisywanie dokumentów w rodzimym formacie HTML, który można z łatwością edytować, indeksować na potrzeby przeszukiwania oraz szybko publikować na stronach internetowych.

Aplikacja ABBYY FineReader 10 jest w pełni zgodna z systemem operacyjnym Microsoft® Windows® 7 i oferuje szereg innych nowych funkcji oraz usprawnień technicznych, mających na celu zwiększenie wydajności pracy użytkownika z dokumentami, takich jak:

  • Usprawniona analiza i odtwarzanie układu strony — nowy FineReader umożliwia sprawniejszą analizę i dokładniejsze odtwarzanie układu stron dokumentów zawierających tekst z obrazami w tle. Oferuje także istotnie usprawnioną funkcję dokładnego rozpoznawania tabel i wykresów. 
  • Usprawniony mechanizm kompresji plików PDF — w celu jeszcze wydajniejszego współdzielenia dokumentów oraz oszczędności cennej przestrzeni dyskowej, zaawansowana technologia kompresji MRC firmy ABBYY oferuje przydatną funkcję optymalizacji rozmiaru generowanych plików PDF, zmniejszając go nawet dziesięciokrotnie z jednoczesnym zachowaniem jakości wizualnej.
  • Rozpoznawanie nowych języków, koreańskiego i jidysz — aplikacja ABBYY FineReader odczytuje obecnie dokumenty w 186 językach (a więc obsługuje najszerszą gamę języków, jaka kiedykolwiek dostępna była dla oprogramowania OCR), w tym dokumenty wielojęzyczne zawierające dowolną kombinację obsługiwanych języków.
  • Usprawniony eksport do formatu PDF/A — dostępne są cztery opcje zapisywania dokumentów w formacie PDF/A: „tekst pod obrazem”, „tekst nad obrazem”, „tekst i obraz” oraz „tylko obraz”.

Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...