Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » FineReader 10 Home Edition
FineReader 10 Home Edition
Program FineReader 10 Home Edition Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: FR 10 HEW sprzedaży od października 2010.Wersja: pudełkowa (box)

Opis producenta towaru

Wysoka dokładność rozpoznawania
Aplikację ABBYY FineReader cechuje wysoka dokładność rozpoznawania. Obecnie ABBYY FineReader 9.0 potrafi przetwarzać dokumenty o niskiej jakości z wysoką precyzją. Zastosowana w aplikacji ABBYY FineReader 9.0 najnowsza technologia adaptatywnego rozpoznawania dokumentów (Adaptive Document Recognition Technology) traktuje dokumenty jako całość, co powoduje że są one przekształcane z większą niż do tej pory dokładnością. Program w inteligentny sposób analizuje poszczególne elementy struktury dokumentu tj. nagłówki, zawartość, kolumny, tabele, grafiki i numerację stron.

Zachowanie układu strony
Procedury rozpoznawania zastosowane w aplikacji powodują, że układ rozpoznanego obrazu odpowiada jego oryginalnej wersji. Zachowany zostaje tekst wokół obrazków graficznych, tekst pionowy, kolumny, tabele i nieregularne obrazki oraz czcionki. Zachowywany jest układ takich elementów jak: obrazy i kolumny, formaty tabel, rozmiar czcionek i inne. Elementy tekstu rozpoczynające się na http://, ftp://, file:// lub mailto są rozpoznawane przez program FineReader 9.0 jako hiperłącza i odtwarzane podczas zapisywania pliku Microsoft Word, PDF i HTML w postaci pełni funkcjonalnych łącz. Dokładnie są odtwarzane nagłówki i stopki, numery stron, tytuły, przypisy i listy.

Przetwarzanie cyfrowych zdjęć dokumentów
Aplikacja FineReader przeprowadza rozpoznawanie znaków na zdjęciach, wykorzystując udoskonaloną technologię adaptatywnego rozpoznawania firmy ABBYY. Technologia ta stanowi rozwiązanie wielu problemów typowych dla zdjęć z aparatu cyfrowego, takich jak niewłaściwe oświetlenie, brak ostrości, zniekształcone wiersze tekstu i brak informacji o rozdzielczości. Ze zniekształceniami powstającymi w obiektywie aparatu lub podczas fotografowania stron grubej książki pomagają radzić sobie funkcje wstępnego przetwarzania obrazu, które prostują wiersze tekstu. Rozwiązanie to jest bardzo pomocne gdy potrzebne jest przechwycenie tekstu z wielkiego plakatu lub stronic z grubej, zszywanej na grzbiecie książki.

Nowy, inteligentny i znacznie uproszczony interfejs
Obsługa programu jest bardzo prosta. Interfejs zorientowany na rezultaty upraszcza i skraca proces rozpoznawania, a równocześnie automatycznie podpowiada najlepsze sposoby na osiągnięcie optymalnych wyników rozpoznawania. Poprzez zadania pogrupowane w jednym oknie, które otwiera się automatycznie z chwilą uruchomienia programu, użytkownik ma dostęp do najczęściej używanych funkcji, takich jak "Skanuj do formatu PDF", "Skanuj do programu Microsoft Word".

Formaty zapisu
Rozpoznany dokument można zapisać w formatach: rtf, txt, doc, xls, html, PDF.

Wskazówki
FineReader 9.0 wyświetla na ekranie inteligentne i interaktywne porady, sugerujące, jak można uzyskać lepsze efekty rozpoznawania.

Przetwarzane formaty obrazu
FineReader rozpoznaje różne formaty obrazu m.in.: bitmap (bmp, dib, rle), dcx , jpg (JPG, jpeg)), tiff (tif, tiff), pcx, png Dodatkowo program umożliwia zapisywanie zeskanowanych obrazów w formatach takich jak: bmp (dib, rle), jpg (JPG, jpeg), tiff( tif, tiff), png, jpeg 2000 (jp2, j2k)

ABBYY Screenshot Reader
Aplikację tą otrzymują bezpłatnie zarejestrowani użytkownicy ABBYY FineReader Home Edition. ABBYY Screenshot Reader to proste w użyciu narzędzie do wykonywania zrzutu z ekranu i rozpoznawania zawartego w nim tekstu. Idealnie nadaje się do pobierania tekstu, tabel lub obrazów ze stron WWW, prezentacji w formacie flash, menu plików Eksploratora Windows lub komunikatów o błędzie. Dane mogą być przekazane natychmiast do programów Microsoft Word, Microsoft Excel, schowka lub zapisane do pliku.

 

Zobacz porównanie wersji 

Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...