Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Office 2010 Home&Business OEM
Office 2010 Home&Business OEM
Program Office 2010 Home&Business OEM Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: T5D-00311, +PARISCHASEW sprzedaży od lipca 2010.Język: PolskiProducent: Microsoft

Opis producenta towaru

Funkcje i zalety pakietu Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm


Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera narzędzia potrzebne do utrzymania łączności i zachowania produktywności w domu, w biurze oraz w podróży.

Dostępne z niemal każdego miejsca, wszechstronne narzędzia poczty e-mail, listy zadań i planowania w programie Outlook 2010 pozwalają być w stałym kontakcie. Korzystając z zaawansowanych funkcji edycji multimediów i efektów wizualnych w programach Word 2010 oraz PowerPoint 2010, można tworzyć przyciągające uwagę raporty i prezentacje o profesjonalnym wyglądzie. Używane przez specjalistów narzędzia do analizowania danych w programie Excel 2010 umożliwią bezproblemowe zarządzanie finansami. Program OneNote 2010 udostępnia miejsce do zbierania notatek, wyników badań w sieci Web, dokumentów oraz innych zasobów w celu organizowania projektów służbowych i osobistych.


Wydajne zarządzanie finansami firmowymi i osobistymi

Gotowe do użycia szablony programu Excel 2010 umożliwiają natychmiastowe tworzenie budżetu firmy lub śledzenie wydatków osobistych.
Wykresy przebiegu w czasie, fragmentatory oraz inne zaawansowane narzędzia analizy umożliwiają szybkie uzyskiwanie informacji na podstawie dostępnych danych.
Informacje można przedstawić za pomocą kolorowych schematów i wykresów 3-W, do których utworzenia wystarczy kilka kliknięć.


Organizowanie niemal dowolnego projektu w jednym miejscu

Program OneNote 2010 udostępnia wygodne miejsce do organizowania ważnych zasobów, takich jak notatki ze spotkań, informacje o klientach czy plany remontu mieszkania.
Notes programu OneNote umożliwia gromadzenie różnego rodzaju materiałów i multimediów, takich jak dokumenty, pliki tekstowe, pliki wideo, pliki audio, wycinki stron sieci Web i nie tylko.
Proste funkcje znakowania i wyszukiwania umożliwiają znajdowanie potrzebnych informacji.
Funkcja szybkiego przechowywania umożliwia zapisywanie informacji ze stron sieci Web i innych zasobów w notesie za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu badania internetowe są wydajniejsze.


Tworzenie dynamicznych, przyciągających uwagę prezentacji

Program PowerPoint 2010 umożliwia przekształcanie pomysłów w zapadające w pamięć prezentacje za pomocą szerokiej gamy multimediów, takich jak wysokiej jakości klipy wideo, dźwięki i fotografie.
Proste w użyciu funkcje edytowania fotografii i klipów wideo oraz atrakcyjne efekty wizualne zapewniają pełną kontrolę nad procesem tworzenia.
Prezentację można łatwo emitować, tak aby obejrzeli ją klienci z tego samego miasta lub z innej części świata.


Szybkie i oryginalne wyrażanie własnych pomysłów

Program Word 2010 udostępnia gotowe do użycia szablony do niemal wszystkich projektów, co pozwala na szybkie tworzenie dokumentów, począwszy od raportów biznesowych, aż po biuletyny rodzinne.
Za pomocą atrakcyjnych efektów, takich jak cienie, odbicia i efekty 3-W, można sprawić, że tekst będzie bardziej interesujący wizualnie.
Korzystając z imponującej gamy dostosowywanych grafik SmartArt®, można wyróżnić ważne wiadomości za pomocą zaledwie kilku kliknięć.


Zachowywanie synchronizacji z klientami i kalendarzem

Program Outlook 2010 udostępnia współpracujące ze sobą narzędzia poczty e-mail, kalendarza oraz listy zadań, które pozwalają utrzymywać wydajniejszą łączność z osobami i projektami.
W jednej skrzynce odbiorczej można zarządzać pocztą e-mail z wielu kont, dzięki czemu żadna wiadomość nie zaginie.
Korzystając z funkcji Harmonogram grupy, można jednym kliknięciem dodawać terminy do kalendarzy innych osób.
Program Outlook Mobile 2010 zainstalowany na telefonie smartphone umożliwia wymienianie wiadomości e-mail z członkami zespołu i klientami nawet podczas pobytu poza biurem*.


Edytowanie i udostępnianie dokumentów oraz uzyskiwanie do nich dostępu w trybie online

Aplikacje Office Web Apps współpracują z programami pakietu Office, co ułatwia elastyczne udostępnianie dokumentów i uzyskiwanie do nich dostępu w domu, w biurze, a także podczas podróży.
Pliki pakietu Office można zapisywać bezpośrednio w sieci Web, korzystając z usługi Windows Live SkyDrive, która pozwala uzyskiwać do nich dostęp przy użyciu niemal dowolnej przeglądarki sieci Web.
Raporty i prezentacje można edytować i przeglądać w trybie online z niemal dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Web Apps, które zapewniają oczekiwane wrażenie pracy z aplikacjami pakietu Office.
Udostępnianie dokumentów w trybie online pozwala wydajniej pracować z klientami i współpracownikami*.


* Wymagane jest odpowiednie urządzenie, połączenie internetowe oraz obsługiwana przeglądarka Internet Explorer, Firefox lub Safari. Niektóre funkcje dla urządzeń przenośnych wymagają pakietu Microsoft Office Mobile 2010, który nie jest dołączany do aplikacji i pakietów Office 2010 ani do aplikacji Office Web Apps. Istnieją pewne różnice w funkcjach aplikacji Office Web Apps oraz aplikacji pakietów Office Mobile 2010 i Office 2010.


Producent towaru
MicrosoftMicrosoft – nazwa dobrze znana każdemu, kto ma choć trochę do czynienia z komputerami. Nazwa wzbudzająca rozmaite emocje, ale nikogo nie pozostawiająca obojętnym. Droga Microsoft do sukcesu rozpoczęła się od systemu operacyjnego MS-DOS. System ten był wykorzystywany przez pierwszy w świecie komputer osobisty zaprezentowany przez IBM w 1981 r. Od tego czasu, mimo ostrej konkurencji ze strony innych producentów, trwa nieprzerwanie zwycięski pochód systemów operacyjnych Microsoft – najpierw z rodziny DOS, a teraz Windows. W latach dziewięćdziesiątych dołączyły do nich pakiety biurowe z rodziny Office, przeglądarka internetowa Internet Explorer, języki programowania, specjalistyczne oprogramowanie dla przedsiębiorstw i wiele innych produktów cieszących się ogromną popularnością na całym świecie. Także w Polsce.

Adres strony producenta: http://www.microsoft.com/pl/PL/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...