Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Office 2010 Home&Student OEM
Office 2010 Home&Student OEM
Program Office 2010 Home&Student OEM Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 79G-02036W sprzedaży od lipca 2010.Język: PolskiProducent: Microsoft

Opis producenta towaru

UWAGA: licencja na 1 komputer
(licencja na 3 stanowiska wyłącznie w pudełkowej wersji produktu)

 

Funkcje i zalety pakietu Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów


Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów zawiera podstawowe narzędzia potrzebne do efektywnego wykonywania projektów szkolnych i domowych.

Gotowe do użycia szablony dostępne w programach Word 2010 i PowerPoint 2010 pozwalają uczniom i studentom na tworzenie wyróżniających się zadań domowych, a zaawansowane efekty wizualne i funkcje edytowania multimediów ułatwiają twórcze wyrażanie pomysłów. Program Excel 2010 oferuje narzędzia arkusza kalkulacyjnego używane przez profesjonalistów w celu ułatwienia pracy z danymi, począwszy od śledzenia wydatków, aż po tworzenie budżetu domowego. Natomiast program OneNote 2010 zapewnia jedno, uniwersalne, łatwo dostępne miejsce na projekty domowe oraz organizowanie notatek, plików i zasobów.


Zachowywanie kontroli nad budżetem domowym

Gotowe do użycia szablony w programie Excel 2010 umożliwiają natychmiastowe tworzenie budżetu i śledzenie wydatków.
Proste w użyciu narzędzia analizy, takie jak wykresy przebiegu w czasie i formatowanie warunkowe, umożliwiają szybsze uzyskiwanie informacji na podstawie dostępnych danych.
Budżet można natychmiast przedstawić w formie graficznej, korzystając z kolorowych, łatwych do utworzenia, wykresów i schematów.


Organizowanie informacji o gospodarstwie domowym w jednym, łatwo dostępnym miejscu

W programie OneNote 2010 można utworzyć notes, aby organizować zasoby na potrzeby dowolnego projektu, począwszy od remontu mieszkania, aż po decyzje dotyczące istotnych zakupów.
W jednym, łatwo dostępnym miejscu, można gromadzić różnorodne materiały i multimedia, takie jak dokumenty, pliki tekstowe, klipy wideo, pliki dźwiękowe, wycinki ekranu i inne.
Proste funkcje znakowania i wyszukiwania pozwalają znajdować potrzebne informacje.
Funkcja tworzenia notatek połączonych umożliwia zapisywanie informacji ze stron sieci Web i innych zasobów w trybie online w notesie za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu badania internetowe są wydajniejsze.


Tworzenie raportów, życiorysów i biuletynów o wysokiej jakości

Wbudowane szablony projektów w programie Word 2010 umożliwiają tworzenie profesjonalnie wyglądających dokumentów, począwszy od raportów szkolnych, aż po biuletyny rodzinne.
Dziesiątki grafik SmartArt® z możliwością dostosowywania pozwalają na graficzne przedstawianie pomysłów.
Tytuły stron i nagłówki mogą być bardziej dynamiczne dzięki użyciu efektów stosowanych bezpośrednio do tekstu, takich jak poświata, odbicie oraz cień.
Ulepszone okienko nawigacji pozwala łatwiej zlokalizować odpowiednią stronę lub sekcję.


Projektowanie wyróżniających się prezentacji na potrzeby szkolne

Dzięki programowi PowerPoint 2010 można dodawać do prezentacji przedstawianych na zajęciach przykuwające uwagę efekty wizualne oraz różne multimedia, takie jak klipy wideo, pliki dźwiękowe i fotografie.
Slajdy lepiej zapadną w pamięć, jeśli skorzysta się z funkcji edytowania fotografii, które umożliwiają przycinanie i kolorowanie obrazów oraz dodawanie do nich tekstur.
Za pomocą edytora klipów wideo można wstawiać klipy wideo i edytować je bezpośrednio w prezentacji oraz dodawać do nich wspaniałe, kreatywne efekty.
Przejścia slajdów o jakości odpowiedniej dla emisji pozwalają nadać prezentacji profesjonalny wygląd.
Korzystając z emisji pokazu slajdów, można udostępnić prezentacje pozostałym uczniom z klasy*.


Edytowanie i udostępnianie dokumentów oraz uzyskiwanie do nich dostępu w trybie online*

Utworzone dokumenty można łatwo przekazać do witryny sieci Web za pomocą usługi Windows Live SkyDrive, a potem uzyskiwać do nich dostęp przy użyciu niemal dowolnej przeglądarki sieci Web.
Aplikacje Office Web Apps pozwalają uzyskiwać dostęp do dokumentów nawet podczas podróży.
Raport, biuletyn lub prezentację można edytować w trybie online za pomocą aplikacji Office Web Apps, które zapewniają oczekiwane wrażenie pracy z aplikacjami pakietu Office.
Udostępnienie dokumentów innym osobom w trybie online ułatwia współpracę z kolegami i koleżankami z klasy oraz z członkami rodziny.


*Wymagane jest odpowiednie urządzenie, połączenie internetowe oraz przeglądarka Internet Explorer, Firefox lub Safari. Istnieją pewne różnice między funkcjami aplikacji Office Web Apps i aplikacji pakietu Office 2010.


Producent towaru
MicrosoftMicrosoft – nazwa dobrze znana każdemu, kto ma choć trochę do czynienia z komputerami. Nazwa wzbudzająca rozmaite emocje, ale nikogo nie pozostawiająca obojętnym. Droga Microsoft do sukcesu rozpoczęła się od systemu operacyjnego MS-DOS. System ten był wykorzystywany przez pierwszy w świecie komputer osobisty zaprezentowany przez IBM w 1981 r. Od tego czasu, mimo ostrej konkurencji ze strony innych producentów, trwa nieprzerwanie zwycięski pochód systemów operacyjnych Microsoft – najpierw z rodziny DOS, a teraz Windows. W latach dziewięćdziesiątych dołączyły do nich pakiety biurowe z rodziny Office, przeglądarka internetowa Internet Explorer, języki programowania, specjalistyczne oprogramowanie dla przedsiębiorstw i wiele innych produktów cieszących się ogromną popularnością na całym świecie. Także w Polsce.

Adres strony producenta: http://www.microsoft.com/pl/PL/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...