Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Office 2010 Home&Business
Office 2010 Home&Business
Program Office 2010 Home&Business Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: T5D-00175W sprzedaży od lipca 2010.Język: PolskiProducent: Microsoft

Opis producenta towaru

Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Zawiera programy:

 • Word
 • Excel
 • PowerPoint
 • Outlook
 • OneNote

Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera narzędzia potrzebne do utrzymania łączności i zachowania produktywności w domu, w biurze oraz w podróży.

Dostępne z niemal każdego miejsca, wszechstronne narzędzia poczty e-mail, listy zadań i planowania w programie Outlook 2010 pozwalają być w stałym kontakcie. Korzystając z zaawansowanych funkcji edycji multimediów i efektów wizualnych w programach Word 2010 oraz PowerPoint 2010, można tworzyć przyciągające uwagę raporty i prezentacje o profesjonalnym wyglądzie. Używane przez specjalistów narzędzia do analizowania danych w programie Excel 2010 umożliwią bezproblemowe zarządzanie finansami. Program OneNote 2010 udostępnia miejsce do zbierania notatek, wyników badań w sieci Web, dokumentów oraz innych zasobów w celu organizowania projektów służbowych i osobistych.

 

Wydajne zarządzanie finansami firmowymi i osobistymi

 • Gotowe do użycia szablony programu Excel 2010 umożliwiają natychmiastowe tworzenie budżetu firmy lub śledzenie wydatków osobistych.
 • Wykresy przebiegu w czasie, fragmentatory oraz inne zaawansowane narzędzia analizy umożliwiają szybkie uzyskiwanie informacji na podstawie dostępnych danych.
 • Informacje można przedstawić za pomocą kolorowych schematów i wykresów 3-W, do których utworzenia wystarczy kilka kliknięć.

Organizowanie niemal dowolnego projektu w jednym miejscu

 • Program OneNote 2010 udostępnia wygodne miejsce do organizowania ważnych zasobów, takich jak notatki ze spotkań, informacje o klientach czy plany remontu mieszkania.
 • Notes programu OneNote umożliwia gromadzenie różnego rodzaju materiałów i multimediów, takich jak dokumenty, pliki tekstowe, pliki wideo, pliki audio, wycinki stron sieci Web i nie tylko.
 • Proste funkcje znakowania i wyszukiwania umożliwiają znajdowanie potrzebnych informacji.
 • Funkcja szybkiego przechowywania umożliwia zapisywanie informacji ze stron sieci Web i innych zasobów w notesie za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu badania internetowe są wydajniejsze.

Tworzenie dynamicznych, przyciągających uwagę prezentacji

 • Program PowerPoint 2010 umożliwia przekształcanie pomysłów w zapadające w pamięć prezentacje za pomocą szerokiej gamy multimediów, takich jak wysokiej jakości klipy wideo, dźwięki i fotografie.
 • Proste w użyciu funkcje edytowania fotografii i klipów wideo oraz atrakcyjne efekty wizualne zapewniają pełną kontrolę nad procesem tworzenia.
 • Prezentację można łatwo emitować, tak aby obejrzeli ją klienci z tego samego miasta lub z innej części świata.

Szybkie i oryginalne wyrażanie własnych pomysłów

 • Program Word 2010 udostępnia gotowe do użycia szablony do niemal wszystkich projektów, co pozwala na szybkie tworzenie dokumentów, począwszy od raportów biznesowych, aż po biuletyny rodzinne.
 • Za pomocą atrakcyjnych efektów, takich jak cienie, odbicia i efekty 3-W, można sprawić, że tekst będzie bardziej interesujący wizualnie.
 • Korzystając z imponującej gamy dostosowywanych grafik SmartArt®, można wyróżnić ważne wiadomości za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Zachowywanie synchronizacji z klientami i kalendarzem

 • Program Outlook 2010 udostępnia współpracujące ze sobą narzędzia poczty e-mail, kalendarza oraz listy zadań, które pozwalają utrzymywać wydajniejszą łączność z osobami i projektami.
 • W jednej skrzynce odbiorczej można zarządzać pocztą e-mail z wielu kont, dzięki czemu żadna wiadomość nie zaginie.
 • Korzystając z funkcji Harmonogram grupy, można jednym kliknięciem dodawać terminy do kalendarzy innych osób.
 • Program Outlook Mobile 2010 zainstalowany na telefonie smartphone umożliwia wymienianie wiadomości e-mail z członkami zespołu i klientami nawet podczas pobytu poza biurem.

Edytowanie i udostępnianie dokumentów oraz uzyskiwanie do nich dostępu w trybie online

 • Aplikacje Office Web Apps współpracują z programami pakietu Office, co ułatwia elastyczne udostępnianie dokumentów i uzyskiwanie do nich dostępu w domu, w biurze, a także podczas podróży.
 • Pliki pakietu Office można zapisywać bezpośrednio w sieci Web, korzystając z usługi Windows Live SkyDrive, która pozwala uzyskiwać do nich dostęp przy użyciu niemal dowolnej przeglądarki sieci Web.
 • Raporty i prezentacje można edytować i przeglądać w trybie online z niemal dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Web Apps, które zapewniają oczekiwane wrażenie pracy z aplikacjami pakietu Office.
 • Udostępnianie dokumentów w trybie online pozwala wydajniej pracować z klientami i współpracownikami


10 najważniejszych korzyści jakie oferuje Office Home and Business 2010

1. Łatwy dostęp do dokumentów i możliwość współdzielenia ich kiedy jesteś w drodze.
Twórz interesujące dokumenty, prezentacje i arkusze kalkulacyjne, przesyłaj je online i wykorzystuj aplikacje Office Web Apps, aby uzyskać do nich dostęp, edytować i udostępniać z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

2. Znajduj potrzebne narzędzia wtedy, kiedy ich potrzebujesz.
Nowy widok Microsoft Office Backstage i udoskonalona Wstążka pozwalają szybko przechodzić do zadań i poleceń, na których polegasz, co umożliwia skuteczniejsze wykonywanie zadań.

3. Wzbogać swoje prezentacje o filmy i zdjęcia.
Korzystaj z nowych narzędzi do obróbki filmów i zdjęć, aby osadzać, edytować i formatować zdjęcia i filmy bezpośrednio w prezentacjach Powerpoint 2010.

4. Zyskaj lepsze rozeznanie w swoich danych.
Uwidocznij trendy w finansach firmy lub w budżecie domowym dzięki Wykresom przebiegu w czasie (Sparklines) w programie Excel 2010. Mini-wykresy pozwalają z łatwością obserwować zmiany w danych.

5. Utrzymuj porządek w swojej skrzynce odbiorczej.
Popraw sposób śledzenia i zarządzania wiadomościami e-mail w nowym Widoku Konwersacji w programie Outlook 2010.

6. Organizuj informacje dla wszystkich swoich projektów w jednym miejscu.
Scal notatki, pliki multimedialne, dokumenty i inne materiały w jeden cyfrowy notatnik w programie OneNote 2010. 

7. Nadaj swoim prezentacjom nowego wymiaru
Ożyw swoje pokazy slajdów w programie PowerPoint 2010 wykorzystując najnowocześniejszą grafikę, filmy, animacje i przejścia między slajdami.

8. Sprawnie i z łatwością poruszaj się w dokumentach.
Zobacz, jak Mapa Dokumentu w programie Word 2010 pomaga przeszukiwać całe dokumenty, wyświetlać sekcje, zmieniać nagłówki i wprowadzać modyfikacje w bardziej wydajny sposób.

9. Twórz teksty równie zaawansowane jak Twoje obrazy.
Nadaj swoim dokumentom wyrafinowanego i profesjonalnego wyglądu dzięki Efektom Tekstowym w programie Word 2010.

10. Udostępniaj swoje prezentacje osobom tuż obok lub przebywającym w dowolnym miejscu na świecie
Emituj swój pokaz slajdów w programie PowerPoint dla każdego użytkownika za pośrednictwem sieci internetowej i inspiruj swoich widzów online równie skutecznie, jak w bezpośrednim kontakcie. 

 


Producent towaru
MicrosoftMicrosoft – nazwa dobrze znana każdemu, kto ma choć trochę do czynienia z komputerami. Nazwa wzbudzająca rozmaite emocje, ale nikogo nie pozostawiająca obojętnym. Droga Microsoft do sukcesu rozpoczęła się od systemu operacyjnego MS-DOS. System ten był wykorzystywany przez pierwszy w świecie komputer osobisty zaprezentowany przez IBM w 1981 r. Od tego czasu, mimo ostrej konkurencji ze strony innych producentów, trwa nieprzerwanie zwycięski pochód systemów operacyjnych Microsoft – najpierw z rodziny DOS, a teraz Windows. W latach dziewięćdziesiątych dołączyły do nich pakiety biurowe z rodziny Office, przeglądarka internetowa Internet Explorer, języki programowania, specjalistyczne oprogramowanie dla przedsiębiorstw i wiele innych produktów cieszących się ogromną popularnością na całym świecie. Także w Polsce.

Adres strony producenta: http://www.microsoft.com/pl/PL/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...