Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Office 2010 Home&Student
Office 2010 Home&Student
Program Office 2010 Home&Student Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 79G-01915W sprzedaży od lipca 2010.Język: PolskiProducent: Microsoft

Opis producenta towaru

UWAGA: licencja na 3 stanowiska w ramach jednego gospodarstwa domowego

 

Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Zawiera programy:

 • Word
 • Excel
 • PowerPoint
 • OneNote

Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów zawiera podstawowe narzędzia potrzebne do efektywnego wykonywania projektów szkolnych i domowych.

Gotowe do użycia szablony dostępne w programach Word 2010 i PowerPoint 2010 pozwalają uczniom i studentom na tworzenie wyróżniających się zadań domowych, a zaawansowane efekty wizualne i funkcje edytowania multimediów ułatwiają twórcze wyrażanie pomysłów. Program Excel 2010 oferuje narzędzia arkusza kalkulacyjnego używane przez profesjonalistów w celu ułatwienia pracy z danymi, począwszy od śledzenia wydatków, aż po tworzenie budżetu domowego. Natomiast program OneNote 2010 zapewnia jedno, uniwersalne, łatwo dostępne miejsce na projekty domowe oraz organizowanie notatek, plików i zasobów.

 

Zachowywanie kontroli nad budżetem domowym

 • Gotowe do użycia szablony w programie Excel 2010 umożliwiają natychmiastowe tworzenie budżetu i śledzenie wydatków.
 • Proste w użyciu narzędzia analizy, takie jak wykresy przebiegu w czasie i formatowanie warunkowe, umożliwiają szybsze uzyskiwanie informacji na podstawie dostępnych danych.
 • Budżet można natychmiast przedstawić w formie graficznej, korzystając z kolorowych, łatwych do utworzenia, wykresów i schematów.

Organizowanie informacji o gospodarstwie domowym w jednym, łatwo dostępnym miejscu

 • W programie OneNote 2010 można utworzyć notes, aby organizować zasoby na potrzeby dowolnego projektu, począwszy od remontu mieszkania, aż po decyzje dotyczące istotnych zakupów.
 • W jednym, łatwo dostępnym miejscu, można gromadzić różnorodne materiały i multimedia, takie jak dokumenty, pliki tekstowe, klipy wideo, pliki dźwiękowe, wycinki ekranu i inne.
 • Proste funkcje znakowania i wyszukiwania pozwalają znajdować potrzebne informacje.
 • Funkcja tworzenia notatek połączonych umożliwia zapisywanie informacji ze stron sieci Web i innych zasobów w trybie online w notesie za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu badania internetowe są wydajniejsze.

Tworzenie raportów, życiorysów i biuletynów o wysokiej jakości

 • Wbudowane szablony projektów w programie Word 2010 umożliwiają tworzenie profesjonalnie wyglądających dokumentów, począwszy od raportów szkolnych, aż po biuletyny rodzinne.
 • Dziesiątki grafik SmartArt® z możliwością dostosowywania pozwalają na graficzne przedstawianie pomysłów.
 • Tytuły stron i nagłówki mogą być bardziej dynamiczne dzięki użyciu efektów stosowanych bezpośrednio do tekstu, takich jak poświata, odbicie oraz cień.
 • Ulepszone okienko nawigacji pozwala łatwiej zlokalizować odpowiednią stronę lub sekcję.

Projektowanie wyróżniających się prezentacji na potrzeby szkolne

 • Dzięki programowi PowerPoint 2010 można dodawać do prezentacji przedstawianych na zajęciach przykuwające uwagę efekty wizualne oraz różne multimedia, takie jak klipy wideo, pliki dźwiękowe i fotografie.
 • Slajdy lepiej zapadną w pamięć, jeśli skorzysta się z funkcji edytowania fotografii, które umożliwiają przycinanie i kolorowanie obrazów oraz dodawanie do nich tekstur.
 • Za pomocą edytora klipów wideo można wstawiać klipy wideo i edytować je bezpośrednio w prezentacji oraz dodawać do nich wspaniałe, kreatywne efekty.
 • Przejścia slajdów o jakości odpowiedniej dla emisji pozwalają nadać prezentacji profesjonalny wygląd.
 • Korzystając z emisji pokazu slajdów, można udostępnić prezentacje pozostałym uczniom z klasy.

Edytowanie i udostępnianie dokumentów oraz uzyskiwanie do nich dostępu w trybie online

 • Utworzone dokumenty można łatwo przekazać do witryny sieci Web za pomocą usługi Windows Live SkyDrive, a potem uzyskiwać do nich dostęp przy użyciu niemal dowolnej przeglądarki sieci Web.
 • Aplikacje Office Web Apps pozwalają uzyskiwać dostęp do dokumentów nawet podczas podróży.
 • Raport, biuletyn lub prezentację można edytować w trybie online za pomocą aplikacji Office Web Apps, które zapewniają oczekiwane wrażenie pracy z aplikacjami pakietu Office.
 • Udostępnienie dokumentów innym osobom w trybie online ułatwia współpracę z kolegami i koleżankami z klasy oraz z członkami rodziny.

 


10 głównych powodów do wypróbowania pakietu Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

1. Edytowanie fotografii z poziomu dokumentów.
Łatwe w użyciu narzędzia do edycji obrazów pozwalają zwiększyć atrakcyjność dokumentów i prezentacji, umożliwiając przycinanie obrazów, dostosowywanie ich jasności i kontrastu, wyostrzanie i wygładzanie obrazów oraz dodawanie artystycznych efektów wizualnych bez opuszczania programu Word lub PowerPoint 2010.

2. Nadawanie prezentacjom ruchu za pomocą programu PowerPoint.
Pliki wideo można edytować bezpośrednio w programie PowerPoint 2010 (dzielić długie klipy na krótsze segmenty lub zmniejszać rozmiar plików, tak aby prezentację można było przenosić), a następnie dostosować wygląd prezentacji, zmieniając kolor, dodając nowe efekty wideo oraz nowe dynamiczne przejścia i animacje slajdów.

3. Uzyskiwanie dostępu, edytowanie i udostępnianie z praktycznie dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Office Web Apps.
Za pomocą pakietu Office 2010 można wykonywać zadania poza biurem, domem lub szkołą. Wystarczy opublikować utworzony dokument w trybie online, tak aby można było go wyświetlać i edytować oraz uzyskiwać do niego dostęp za pomocą aplikacji Office Web Apps z niemal dowolnego miejsca z aktywnym połączeniem internetowym.

4. Organizowanie wszystkich informacji w jednym miejscu za pomocą programu OneNote.
W programie OneNote 2010 można utworzyć notes cyfrowy, który umożliwia rejestrowanie oraz udostępnianie wszystkich swoich pomysłów i ważnych informacji w postaci tekstu, obrazów, plików wideo i plików dźwiękowych w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

5. Przedstawianie prezentacji z dowolnego miejsca za pomocą programu PowerPoint.
Prezentacje programu PowerPoint 2010 można przedstawiać za pośrednictwem przeglądarki sieci Web jednemu lub wielu odbiorcom — nawet jeśli nie mają oni programu PowerPoint — za pomocą funkcji emisji pokazu slajdów.

6. Łatwiejsze organizowanie dokumentów i poruszanie się po nich w programie Word.
Program Word 2010 umożliwia szybsze i łatwiejsze znajdowanie potrzebnych informacji dzięki podsumowaniu wyników wyszukiwania, które zapewnia dostęp do odpowiednich informacji za pomocą jednego kliknięcia, oraz ulepszonemu okienku nawigacji, które udostępnia szkic dokumentów, co przyspiesza przeglądanie, sortowanie i znajdowanie odpowiednich informacji.

7. Dodawanie wymiaru do danych za pomocą wykresów, schematów i grafiki SmartArt®.
Atrakcyjne elementy wizualne w programach Excel, Word i PowerPoint 2010 pozwalają ilustrować pomysły za pomocą ulepszonych narzędzi wykresów, które umożliwiają tworzenie intuicyjnych, dynamicznych wykresów, oraz grafiki SmartArt.

8. Dostęp do źródeł informacji za pomocą notatek w programie OneNote.
Okno programu OneNote można umieścić po jednej stronie ekranu, aby można było w dowolnej chwili sporządzać notatki lub korzystać z nich podczas przeglądania sieci Web w programie Windows Internet Explorer, sprawdzania dokumentu w programie Word albo tworzenia slajdu w programie PowerPoint. W razie potrzeby funkcja notatek połączonych umożliwia szybkie przechodzenie do źródeł informacji za pomocą jednego kliknięcia.

9. Dostęp do źródeł informacji za pomocą notatek w programie OneNote.
Okno programu OneNote można umieścić po jednej stronie ekranu, aby można było w dowolnej chwili sporządzać notatki lub korzystać z nich podczas przeglądania sieci Web w programie Windows Internet Explorer, sprawdzania dokumentu w programie Word albo tworzenia slajdu w programie PowerPoint. W razie potrzeby funkcja notatek połączonych umożliwia szybkie przechodzenie do źródeł informacji za pomocą jednego kliknięcia.

10. Szybkie analizowanie informacji w programie Excel za pomocą ulepszonych funkcji.
Wykresy przebiegu w czasie programu Excel 2010 umożliwiają tworzenie małych wykresów, które ułatwiają przedstawianie trendów danych. Ulepszone formatowanie warunkowe umożliwia wyróżnianie określonych elementów w zbiorze danych za pomocą kilku kliknięć.


Producent towaru
MicrosoftMicrosoft – nazwa dobrze znana każdemu, kto ma choć trochę do czynienia z komputerami. Nazwa wzbudzająca rozmaite emocje, ale nikogo nie pozostawiająca obojętnym. Droga Microsoft do sukcesu rozpoczęła się od systemu operacyjnego MS-DOS. System ten był wykorzystywany przez pierwszy w świecie komputer osobisty zaprezentowany przez IBM w 1981 r. Od tego czasu, mimo ostrej konkurencji ze strony innych producentów, trwa nieprzerwanie zwycięski pochód systemów operacyjnych Microsoft – najpierw z rodziny DOS, a teraz Windows. W latach dziewięćdziesiątych dołączyły do nich pakiety biurowe z rodziny Office, przeglądarka internetowa Internet Explorer, języki programowania, specjalistyczne oprogramowanie dla przedsiębiorstw i wiele innych produktów cieszących się ogromną popularnością na całym świecie. Także w Polsce.

Adres strony producenta: http://www.microsoft.com/pl/PL/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...