Sklep »

Sprzęt

 »

Aparaty cyfrowe

 » SUC Neptun Aquasport
SUC Neptun Aquasport
Aparat fotograficzny SUC Neptun Aquasport Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 8004707W sprzedaży od lutego 2010.Producent: Kodak

Opis producenta towaru
Kod prod.C0350053
Symbol producenta8004707
Nazwa produktuJednorazowy aparat Kodak do zdjęć podwodnych SUC Neptun Aquasport (ISO800)
ProducentKodak
Klasa produktuInne
Więcej informacjiwww.kodak.pl [LINK]

Producent towaru
KodakEastman Kodak - to jeden z największych koncernów na świecie zajmujących się produkcją szeroko rozumianego sprzętu fotograficznego i filmowego. Firma wprowadziła na rynek wiele podstawowych obecnie technologii fotograficznych takich jak film fotograficzny w rolkach 35 mm oraz pierwszy aparat fotograficzny dla amatorów. Aktualnie firma jest wciąż największym producentem sprzętu fotograficznego na świecie, zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Oprócz stworzenia standardu fotografii małoobrazkowej firma była też pionierem w fotografii kolorowej, wprowadzając jako pierwsza standard automatycznego wywoływania filmów znany jako proces C-41, który obecnie stosują praktycznie wszyscy wytwórcy kolorowych filmów małoobrazkowych na świecie. Firma jest też silnie zaangażowana w rynek fotografii cyfrowej, którego opanowanie jest obecnie głównym celem strategicznym koncernu.

Adres strony producenta: http://www.kodak.pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...