Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Norton Antivirus 2011
Norton Antivirus 2011
Program Norton Antivirus 2011 Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 21070751W sprzedaży od września 2010.Język: PolskiProducent: SymantecWersja: 3 komputery / 1 rok

Opis producenta towaru
Kod prod.C4509157
Symbol producenta21070751
Nazwa produktuNORTON ANTIVIRUS 2011 PL 3 USER
ProducentSymantec
Klasa produktuProgram antywirusowy i do ochrony danych
RodzinaNorton AntiVirus 2011
Obszar zastosowań
 • domowy
 • Składowe/zastosowanie produktuNorton AntiVirus - program antywirusowy
  Typ produktuNowa licencja
  Liczba użytkowników3 szt.
  Wersja językowaPolska
  Platforma systemowa
 • Microsoft Windows XP SP2 lub nowszy
 • Microsoft Windows Vista
 • Microsoft Windows 7
 • Wymóg aktywacjiTak

  Producent towaru
  SymantecSymantec jest międzynarodowym przedsiębiorstwem sprzedającym oprogramowanie komputerowe, szczególnie koncentrując się na dziedzinie bezpieczeństwa danych i zarządzania informacjami. Pierwszym produktem, który przyniósł firmie rozgłos był Q & A, produkt podwójnej natury, łączący w sobie funkcjonalność edytora tekstów i bazy danych. W ciągu kilku ostatnich lat Symantec głównie rozpoznawalny był dzięki pakietom oprogramowania antywirusowego i narzędziowego, firmowanym nazwą Norton. Produkty udostępnione w tej serii to Norton AntiVirus, Norton Commander, Norton Internet Security, Norton Personal Firewall, Norton Systemworks (do którego został włączony pakiet Norton Utilities), Norton AntiSpam, Norton GoBack (poprzednio Roxio GoBack) i Norton Ghost (produkt stworzony przez firmę Binary Research). Przez jakiś czas Symantec był również znany na rynku narzędzi deweloperskich, szczególnie dzięki pakietom THINK Pascala, THINK C, Symantec C++ i Visual Cafe, które były popularne wśród użytkowników platform Macintosh i kompatybilnych z IBM PC. Symantec zdecydował o wycofaniu się z tej części rynku pod koniec lat 90., gdy największym powodzeniem cieszyły się pakiety firm Metrowerks, Microsoft i Borland.

  Adres strony producenta: http://www.symantec.com/pl/pl/index.jsp


  Zakupy
  Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

  Kontakt
  KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
  Strzelców Karpackich 2
  80-041 Gdańsk
  NIP: 583-137-59-98

  Poniedziałek - Piątek
  w godzinach 9:00 - 19:00.
  Telefon: +48 501 198 270

  Stopka redakcyjna
  W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
  Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...