Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Creative Suite 5 Illustrator
Creative Suite 5 Illustrator
Program Creative Suite 5 Illustrator Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 65061470W sprzedaży od czerwca 2010.Język: PolskiProducent: Adobe

Opis producenta towaru

Co to jest Illustrator?

Podstawowe narzędzie do projektowania wektorowego umożliwiające stosowanie nowatorskich pomysłów

Każdy projekt można uzupełnić o niepowtarzalne kompozycje wektorowe. Służy do tego oprogramowanie Adobe Illustrator CS5 — stosowane przez profesjonalnych projektantów na całym świecie. Oferuje dokładność i wydajność dzięki zaawansowanym narzędziom do rysowania, wyszukanym naturalnym pędzlom, wielu funkcjom przyspieszającym pracę oraz integracji z usługami online Adobe CS Live.Usługi CS Live są oferowane jako produkt uzupełniający przez ograniczony czas.

Dopełnienie projektu

Program umożliwia tworzenie zasobów wektorowych na miarę każdego projektu — od logo i oznaczeń firmowych, po grafikę na potrzeby reklamy, opakowań i środowisk pracy.

Tworzenie wspaniałych stron internetowych

Program pozwala zarówno na projektowanie grafiki z myślą o banerach, stronach internetowych czy zawartości interaktywnej, jak i na tworzenie układów całych stron internetowych.

Pomysły wprawione w ruch

Można tworzyć oryginalną grafikę i ścieżki ruchu do zastosowania w animacji oraz projektować kompozycje na potrzeby grafiki telewizyjnej, czołówek, logo stacji czy dodatków reklamowych.


Producent towaru
AdobeAdobe Systems to amerykańskie przedsiębiorstwo komputerowe z siedzibą w San José w Kalifornii, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów Mac OS i Windows. Adobe Systems jest prekursorem oprogramowania do składu publikacji, twórcą standardu PostScript - powszechnie stosowanego języka opisu stron. Rozwijający się rynek oprogramowania konsumenckiego, związany zwłaszcza z rewolucją cyfrowych aparatów fotograficznych i kamer wideo, spowodował wejście Adobe także i na ten rynek - firma oferuje uproszczone wersje programów Photoshop i Premiere - Adobe Photoshop Elements i Adobe Premiere Elements, należące do czołówki w klasie oprogramowania domowego. Coraz większą polularność i uznanie zawodowych fotografów zdobywa program Adobe LightRoom przeznaczony do wywoływania i obróbki plików RAW z aparatów cyfrowych, oraz obróbki plików JPG z prostszych aparatów.

Adres strony producenta: http://www.adobe.com/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...