Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Creative Suite 5 InDesign
Creative Suite 5 InDesign
Program Creative Suite 5 InDesign Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 65062394W sprzedaży od czerwca 2010.Język: PolskiProducent: Adobe

Opis producenta towaru

Co nowego w programie InDesign CS5

W programie Adobe® InDesign® CS5 wprowadzono przełomowe funkcje zwiększające produktywność i ułatwiające współpracę, takie jak prostsze narzędzia do edytowania i zaznaczania obiektów, integracja z usługami online Adobe CS Live oraz możliwość tworzenia rozbudowanych dokumentów interaktywnych przyciągających uwagę czytelników. Usługi CS Live są oferowane jako produkt uzupełniający przez ograniczony czas.

Interaktywne dokumenty i prezentacje Nowość! Dodawaj do dokumentów i prezentacji interaktywne elementy, ruch, dźwięki i filmy wideo, eksportując je bezpośrednio do formatu SWF w celu odtwarzania w środowisku wykonawczym Adobe Flash® Player.

Uproszczone zaznaczanie i edytowanie obiektów Nowość! Nowe i rozszerzone narzędzia oraz kontrolki na obiektach pozwalają efektywnie wykonywać powtarzające się czynności.

Integracja z usługą Adobe CS Review Nowość! Recenzje dokumentów można tworzyć i udostępniać w trybie online bezpośrednio w programie InDesign. Natomiast opinie są wyświetlane w kontekście układu strony.

Zróżnicowane rozmiary stron Nowość! Strony w pojedynczym dokumencie mogą mieć różne rozmiary.

Śledzenie zmian tekstu Nowość! Funkcja oznaczania tekstu bezpośrednio w programie InDesign pozwala na łatwe śledzenie wprowadzonych korekt.

Akapity zajmujące kilka kolumn lub podzielone między nimi Nowość! Wystarczy kilka prostych czynności, aby utworzyć tekst zajmujący kilka kolumn lub podzielony między nimi.

Przeprojektowany panel Warstwy Nowość! Dzięki przeprojektowanemu panelowi Warstwy, który przypomina interfejs oprogramowania Adobe Photoshop® i Illustrator®, można z łatwością zarządzać elementami stron.

Ulepszenia dotyczące produkcji Nowość! Wyszukuj obrazy i przeciągaj je na układy stron bezpośrednio z programu Adobe Mini Bridge bez opuszczania programu InDesign. Czcionki zainstalowane w dokumencie ułatwiają eliminowanie problemów z brakującymi czcionkami.

Eksportowanie do programu Flash Professional Ulepszone Dokumenty programu InDesign można eksportować do programu Flash Professional. Pozwala to uzupełniać złożone układy o zaawansowane elementy interaktywne, animacje oraz funkcje nawigacji.

Aktywne podpisy Nowość! Statyczne lub animowane podpisy można generować automatycznie na podstawie metadanych obrazu.

Tworzenie książek elektronicznych Ulepszone Przygotowane w formacie EPUB książki elektroniczne można udostępniać na różnych urządzeniach, takich jak Apple iPad, Sony Reader, czytnik Barnes & Noble oraz telefony komórkowe.


Producent towaru
AdobeAdobe Systems to amerykańskie przedsiębiorstwo komputerowe z siedzibą w San José w Kalifornii, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów Mac OS i Windows. Adobe Systems jest prekursorem oprogramowania do składu publikacji, twórcą standardu PostScript - powszechnie stosowanego języka opisu stron. Rozwijający się rynek oprogramowania konsumenckiego, związany zwłaszcza z rewolucją cyfrowych aparatów fotograficznych i kamer wideo, spowodował wejście Adobe także i na ten rynek - firma oferuje uproszczone wersje programów Photoshop i Premiere - Adobe Photoshop Elements i Adobe Premiere Elements, należące do czołówki w klasie oprogramowania domowego. Coraz większą polularność i uznanie zawodowych fotografów zdobywa program Adobe LightRoom przeznaczony do wywoływania i obróbki plików RAW z aparatów cyfrowych, oraz obróbki plików JPG z prostszych aparatów.

Adres strony producenta: http://www.adobe.com/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...