Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Creative Suite 5 Photoshop
Creative Suite 5 Photoshop
Program Creative Suite 5 Photoshop Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 65048795W sprzedaży od maja 2010.Język: PolskiProducent: Adobe

Opis producenta towaru

Lepsze efekty w krótszym czasie

Oprogramowanie Adobe® Photoshop® CS5, które jest branżowym standardem, pomaga w tworzeniu obrazów przyciągających uwagę. Łatwe zaznaczanie złożonych elementów. Łatwe usuwanie dowolnych fragmentów obrazu i wypełnianie miejsc po nich ocierające się o magię. Realistyczne malowanie. Tworzenie olśniewających obrazów HDR, usuwanie szumów, dodawanie ziarna i tworzenie winiet dzięki najwyższej jakości funkcjom fotograficznym. Duża wydajność w systemach 64-bitowych.

Co to jest Photoshop?

Tworzenie zaawansowanej grafiki zgodnie z profesjonalnymi standardami

Oprogramowanie Adobe® Photoshop® CS5 wprowadza nową jakość obróbki obrazów cyfrowych. Oferuje wydajne narzędzia do pracy ze zdjęciami i przełomowe funkcje zaznaczania na obrazach, realistycznego malowania oraz inteligentnego retuszowania. Oprócz obsługi technologii 64-bitowej na różnych platformach w programie wprowadzono wiele poprawek dotyczących obiegów pracy.

UDOSKONALANIE FOTOGRAFII

Podczas usuwania szumów, dodawania ziarna, tworzenia winiet, wyostrzania, poprawiania zniekształceń soczewek i tworzenia obrazów HDR można osiągnąć lepsze efekty mniejszym nakładem pracy. Również konwersja plików Raw jest lepsza niż kiedykolwiek.

MAKSYMALNE WYKORZYSTYWANIE TWÓRCZYCH POMYSŁÓW

Nowe, zaawansowane narzędzia oferują niespotykane dotąd możliwości projektowania. Dzięki mieszaniu kolorów w obszarze roboczym i pociągnięciom pędzlem z prawdziwą teksturą malowanie odbywa się naturalnie, a uzyskiwane efekty są wyjątkowo realistyczne. Zawijanie i rozciąganie grafiki, tekstu oraz elementów obrazu pozwala uzyskiwać niepowtarzalne efekty.

PRECYZYJNE PROJEKTOWANIE

Uzyskiwanie efektów dokładnie odpowiadających potrzebom przebiega szybciej niż kiedykolwiek. Program pozwala łatwo zaznaczać złożone fragmenty obrazu, takie jak włosy, w celu nanoszenia poprawek. Miejsce pozostałe po usunięciu elementu obrazu wypełnia się w magiczny sposób.


Producent towaru
AdobeAdobe Systems to amerykańskie przedsiębiorstwo komputerowe z siedzibą w San José w Kalifornii, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów Mac OS i Windows. Adobe Systems jest prekursorem oprogramowania do składu publikacji, twórcą standardu PostScript - powszechnie stosowanego języka opisu stron. Rozwijający się rynek oprogramowania konsumenckiego, związany zwłaszcza z rewolucją cyfrowych aparatów fotograficznych i kamer wideo, spowodował wejście Adobe także i na ten rynek - firma oferuje uproszczone wersje programów Photoshop i Premiere - Adobe Photoshop Elements i Adobe Premiere Elements, należące do czołówki w klasie oprogramowania domowego. Coraz większą polularność i uznanie zawodowych fotografów zdobywa program Adobe LightRoom przeznaczony do wywoływania i obróbki plików RAW z aparatów cyfrowych, oraz obróbki plików JPG z prostszych aparatów.

Adres strony producenta: http://www.adobe.com/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...