Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Photoshop Elements 9.0
Photoshop Elements 9.0
Program Photoshop Elements 9.0 Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 65089485W sprzedaży od października 2010.Język: PolskiProducent: Adobe

Opis producenta towaru

Adobe Photoshp Elements 9.0 PL
Kompleksowe rozwiązanie do tworzenia niepowtarzalnych zdjęć

Nieograniczone możliwości! Oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 9 oferuje zaawansowane opcje, dzięki którym można z łatwością opracowywać niepowtarzalne zdjęcia, sprawnie dzielić się wspomnieniami w albumach online i niepowtarzalnych materiałach drukowanych, a także automatycznie porządkować wszystkie zdjęcia i klipy wideo.

Wszystko w jednym, zaawansowanym technologicznie i łatwym w użyciu produkcie
Program Adobe Photoshop Elements 9 można stosować do wykonywania wszystkich operacji związanych ze zdjęciami. Oprogramowanie pozwala porządkować, edytować i ulepszać zdjęcia, opracowywać zdjęcia na każdą okazję oraz udostępniać zawartość do druku, w Internecie i na popularnych urządzeniach.

Usuwanie wad i tworzenie idealnego zdjęcia w ciągu kilku sekund
Korzystając z poleceń wymagających tylko jednego kroku, można szybko nadać zębom biały kolor i uczynić niebo intensywnie niebieskim. Funkcja dopasowań wykonywanych w jednym kroku, takich jak zmiany kolorów, kontrastu czy oświetlenia, pozwala szybko wybierać odpowiedni wynik z grupy podglądów dopasowań. Można w jednym kroku (jednym pociągnięciem pędzla) zaznaczyć obszar zdjęcia i zastosować poprawki oraz efekty, a także wyczyścić zdjęcie oraz perfekcyjnie uzupełnić brakujące tło.

Pomocna asysta krok po kroku
Chcesz szybko wyretuszować rysę, użyć efektu odbicia lub opracować stronę szkicownika? Dla najważniejszych kroków są dostępne ułatwienia pozwalające szybko uzyskać odpowiednie efekty.

Elastyczne układy pozwalające realizować kreatywne pomysły
Program pozwala tworzyć efektowne materiały fotograficzne przeznaczone do drukowania, takie jak strony szkicownika, księgi zdjęć, kalendarze i pocztówki. Można przy tym wybrać poziom kontroli dostosowany do umiejętności. Szablony opracowane przez zawodowych projektantów pozwalają tworzyć gotowe materiały w kilka minut. Bezpośrednio w układach dostępna jest pełna gama narzędzi do edycji zdjęć, które umożliwiają swobodne realizowanie pomysłów. Nowe kompozycje i szablony pozwalają nadawać zawartości ciekawy, nietuzinkowy wygląd.

Najbardziej zaawansowane środowisko zarządzania multimediami
Nowość — obsługa systemu Mac OS. Jeden wygodny interfejs pozwala szybko uporządkować wszystkie pliki multimedialne. Zautomatyzowane opcje usprawniają wyszukiwanie zdjęć i klipów, wskazując najlepsze fotografie lub materiały, w których występują określone osoby. Oprócz tego program udostępnia bogaty zestaw funkcji twórczych, które pozwalają w pełni cieszyć się wspomnieniami.

Przekształcanie zdjęć za pomocą łatwych w użyciu opcji
Kolorowe zdjęcia można przekształcić, stosując eleganckie odcienie czerni i bieli. Aby uzyskać idealną ekspozycję, wystarczy dopasować krzywe kolorów.

Łatwe tworzenie idealnych zdjęć
Niezwykła technologia Photomerge umożliwia łatwe usunięcie elementów zdjęć, które odwracają uwagę — za pomocą kilku kliknięć. Pozwala również tworzyć idealne zdjęcia grupowe i kompletne panoramy, a także łączyć fragmenty różnych twarzy w celu uzyskania ciekawych rezultatów.

Nowe, ciekawe sposoby udostępniania materiałów w Internecie
Jedyne w swoim rodzaju albumy online umożliwiają pokazanie zdjęć innym osobom. Wystarczy wybrać jeden z animowanych szablonów oferujących nowe opcje jednoczesnego udostępniania zdjęć i wideo z podkładem muzycznym. Dzięki technologii Adobe Flash interakcje ze zdjęciami dostarczają odbiorcom niezapomnianych wrażeń.


Producent towaru
AdobeAdobe Systems to amerykańskie przedsiębiorstwo komputerowe z siedzibą w San José w Kalifornii, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów Mac OS i Windows. Adobe Systems jest prekursorem oprogramowania do składu publikacji, twórcą standardu PostScript - powszechnie stosowanego języka opisu stron. Rozwijający się rynek oprogramowania konsumenckiego, związany zwłaszcza z rewolucją cyfrowych aparatów fotograficznych i kamer wideo, spowodował wejście Adobe także i na ten rynek - firma oferuje uproszczone wersje programów Photoshop i Premiere - Adobe Photoshop Elements i Adobe Premiere Elements, należące do czołówki w klasie oprogramowania domowego. Coraz większą polularność i uznanie zawodowych fotografów zdobywa program Adobe LightRoom przeznaczony do wywoływania i obróbki plików RAW z aparatów cyfrowych, oraz obróbki plików JPG z prostszych aparatów.

Adres strony producenta: http://www.adobe.com/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...