Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » CorelDraw GS X5 Small Business Edition 3 uż.
CorelDraw GS X5 Small Business Edition 3 uż.
Program CorelDraw GS X5 Small Business Edition 3 uż. Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: CDGSX5CZPLSBEW sprzedaży od października 2010.Język: PolskiProducent: CorelWersja: licencja na 3 komputery

Opis producenta towaru
CorelDRAW® Graphics Suite X5 – Small Business Edition
3 licencje, polska wersja językowa Oprogramowanie do projektowania grafiki zapewniającej skuteczną komunikację wizualną

Oprzyj swoje pomysły na bogatych możliwościach pakietu CorelDRAW Graphics Suite X5 i skutecznie oddziałuj za pośrednictwem dowolnego medium. To wszechstronne oprogramowanie do projektowania graficznego jest kompletnie wyposażone — oferuje narzędzia do tworzenia grafiki wektorowej, składu stron, edycji zdjęć, trasowania, przygotowywania grafik internetowych i animacji, a wszystko to w jednym zintegrowanym pakiecie. Zaprojektowane zarówno dla profesjonalnych grafików, jak i początkujących użytkowników, oferuje szybki, intuicyjny tok pracy, cenne materiały cyfrowe, czołową na rynku zgodność z formatami plików oraz narzędzia do projektowania graficznego, dzięki którym możesz uzyskać więcej, niż się spodziewasz!

W pakiecie CorelDRAW Graphics Suite X5 kreatywność i bogate możliwości idą w parze . Większa szybkość, wierniejsze odwzorowywanie kolorów, ulepszone narzędzia do grafiki wektorowej oraz nowe możliwości związane z projektami internetowymi sprawiają, że pakiet ten stanowi niezbędne wyposażenie każdego grafika. Szybko przystąpisz do pracy dzięki nowym, profesjonalnie opracowanym szablonom i materiałom edukacyjnym. Korzystając z nowego programu Corel® CONNECT™, szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej znajdziesz na komputerze grafikę, czcionki i obrazki. Dzięki zgodności z większą liczbą formatów plików możesz dowolnie udostępniać swoje prace i zmieniać ich przeznaczenie. Ponadto możesz je realizować w dowolnej formie, od banerów i animacji internetowych po logo, nietypowe znaki i wielu innych.

 • Większa szybkość dzięki nowej obsłudze procesorów wielordzeniowych
 • Więcej bogatych materiałów i profesjonalnych szablonów
 • Więcej narzędzi edukacyjnych , samouczków wideo i porad ekspertów
 • Większa zgodność dzięki obsłudze ponad 100 formatów plików
 • Dokładniejsze odwzorowywanie kolorów oraz większa ich spójność
 • Większe możliwości w zakresie Internetu , w tym obsługa animacji Flash
 • Więcej opcji realizacji w druku, w Internecie, w postaci znaków cyfrowych i wielu innych

Wszechstronny i profesjonalny pakiet graficzny

Wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia profesjonalnych ilustracji, układów stron, grafik internetowych, animacji, a także trasowania i edycji zdjęć w jednym, kompletnym pakiecie zintegrowanych aplikacji, łatwych do opanowania i obsługi.

Cenne materiały cyfrowe

Możesz wzbogacać swoje projekty, korzystając z ponad 1000 profesjonalnych czcionek, w tym, po raz pierwszy, czcionek kroju Helvetica®, Garamond® i Frutiger®. Oprócz tego masz do dyspozycji cenne materiały cyfrowe, takie jak wysokiej jakości obrazki clipart, darmowe zdjęcia i szablony pojazdów.

Doskonała zgodność formatów plików

Dzięki czołowej na rynku zgodności z formatami plików możesz dowolnie udostępniać swoje prace i zmieniać ich przeznaczenie. Dzięki dziesiątkom obsługiwanych formatów plików, w tym PDF, JPG, PNG, EPS, AI, TIFF, PSD i DOCX, importowanie i eksportowanie plików jest szybkie i łatwe.

Łatwy do opanowania i obsługi

Dzięki wbudowanym narzędziom edukacyjnym, pomocnym samouczkom wideo, poradom zawodowych grafików i bogato ilustrowanemu przewodnikowi online bezproblemowo rozpoczniesz korzystanie z pakietu i szybko opanujesz jego obsługę. (Pełnokolorowy, drukowany przewodnik w twardej okładce jest dołączany do wersji pudełkowej oprogramowania).

Precyzyjna kontrola i łatwe udostępnianie

Twórz projekty dla szerokiej gamy mediów — od niepowtarzalnych logo i znaków, do efektownych materiałów marketingowych, grafik internetowych, billboardów czy oznakowań samochodów. Opcje eksportowania umożliwiają porównanie formatów plików przed wyeksportowaniem, dzięki czemu można dostosować ustawienia w celu osiągnięcia najlepszej jakości pliku.

Wymagania systemowe


 • System Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP z zainstalowanymi najnowszymi dodatkami Service Pack (wersje 32- i 64-bitowe)
 • Procesor Intel Pentium 4, AMD Athlon 64 lub AMD Opteron
 • 1 GB pamięci RAM
 • 750 MB miejsca na dysku twardym (1 GB w przypadku instalacji typowej bez materiałów)
 • Mysz lub tablet graficzny
 • Rozdzielczość ekranu 1024 x 768 (768 x 1024 w przypadku komputera Tablet PC)
 • Napęd DVD
 • Przeglądarka Microsoft Internet Explorer 7 lub nowsza
 W zestawie


CorelDRAW X5
Intuicyjne oprogramowanie do tworzenia grafiki wektorowej i składu stron

Corel PHOTO-PAINT X5
Profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć opracowana specjalnie pod kątem toku pracy nad projektami graficznymi

Corel PowerTRACE X5
Narzędzie do przekształcania map bitowych w rysunki wektorowe

Corel CAPTURE X5
Narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu komputera jednym kliknięciem

Corel CONNECT
Pełnoekranowa przeglądarka umożliwiająca przeszukiwanie materiałów cyfrowych dostępnych w pakiecie, na komputerze lub w sieci lokalnej

Aplikacje pomocnicze
Kreator kodów paskowych, Kreator druku dwustronnego, Bitstream Font Navigator, SWiSH miniMax 2, PhotoZoom Pro 2

Materiały dodatkowe
10 000 wysokiej jakości grafik i obrazków clipart, 2000 szablonów do pojazdów, 1000 cyfrowych zdjęć wysokiej rozdzielczości, 1000 czcionek OpenType®, w tym 75 czcionek Windows Glyph List 4 (WGL4) i 10 czcionek grawerskich, 350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów

Szkolenia
2 godziny szkoleniowych nagrań wideo na dysku DVD

Dokumentacja
Przewodnik online (pełnokolorowy, drukowany przewodnik w twardej okładce jest dostępny z wersją pudełkową oprogramowania), karta szybkiego wyszukiwania, pliki Pomocy


Producent towaru
CorelKanadyjska firma software'owa z siedzibą w Ottawie w prowincji Ontario, Kanada. Corel koncentruje się na rozwoju aplikacji graficznych (CorelDraw, Corel PhotoPaint, Corel Painter, przejęty od firmy Micrografx Designer, pakiet DTP Corel VENTURA, a także rozmaite aplikacje pomocnicze) i podtrzymywaniu pakietu biurowego WordPerfect Office z jego kilkudziesięciomilionową klientelą. Specjalną marką Corela dla oprogramowania do dokumentacji, symulacji i analizy procesów biznesowych jest iGrafx. Corel wszedł też na przynoszący duże dochody rynek rozwijającego się szybko oprogramowania konsumenckiego (związanego z ekspansją od początku 2000 roku cyfrowej fotografii i cyfrowego wideo), oferując uproszczone aplikacje graficzne przeznaczone dla domowego użytkownika - Corel Essentials. Firma Corel wykupiła JASC Software, producenta narzędzi do obróbki grafiki i fotografii cyfrowej, twórcę takich produktów jak Paint Shop Pro, Paint Shop Photo Album i Paint Shop Power Suite, co miało znacznie wzmocnić pozycję firmy jako producenta oprogramowania do obróbki grafiki, edycji zdjęć, rysunku wektorowego i specjalistycznych technik graficznych.

Adres strony producenta: http://www.corel.com/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...