Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » CorelDraw GS X5 Home&Student
CorelDraw GS X5 Home&Student
Program CorelDraw GS X5 Home&Student Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: CDHSX5PLMBW sprzedaży od września 2010.Język: PolskiProducent: Corel

Opis producenta towaru

CorelDRAW Graphics Suite X5 -Home & Student

 

Więcej niż się spodziewasz

Twórz rewelacyjne projekty dzięki pakietowi CorelDRAW Graphics Suite X5 ! Jest to wszechstronne rozwiązanie do tworzenia ilustracji, układów stron, grafik internetowych, animacji, a także trasowania i edycji zdjęć. Przeznaczony zarówno dla zawodowych projektantów, jak i amatorów pakiet CorelDRAW Graphics Suite pomaga przy opracowywaniu różnych obiektów, które otaczają nas na co dzień — od niepowtarzalnych logo i znaków po grafiki internetowe, animacje, billboardy, oznakowania samochodów itp.

Intuicyjny i szybki tok pracy, dokładna kontrola kolorów i zaawansowane narzędzia do projektowania pomagają w przekształcaniu twórczych pomysłów w profesjonalne prace. Bezproblemowo rozpocznij korzystanie z pakietu, szybko opanuj jego obsługę i twórz bez obaw dzięki wbudowanym narzędziom edukacyjnym, cennym materiałom i ciekawym samouczkom wideo. Uzyskuj nadzwyczajne rezultaty przy niewielkim nakładzie pracy. Osiągniesz więcej, niż się spodziewasz!


Efektywniejsza organizacja zasobów

Przyspiesz pracę dzięki wbudowanemu organizerowi zasobów — Program Corel CONNECT pomaga szybko odszukać grafiki, szablony, czcionki i pliki graficzne na dysku komputera. Oszczędzaj cenny czas i błyskawicznie sięgaj do wybranych materiałów, przechowywanych w zasobniku zsynchronizowanym między programami CorelDRAW i Corel PHOTO -PAINT.

Wzbogacaj swoje projekty dzięki cennym zasobom cyfrowym — Twórz imponujące projekty, korzystając z ponad 1000 profesjonalnych czcionek, w tym Helvetica i Frutiger, stanowiących nowość w pakiecie CorelDRAW. Lepsze obrazki
clipart i szablony pojazdów oraz darmowe zdjęcia stanowią świetne źródło inspiracji. W pakiecie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnego wykończenia swoich projektów — bez poświęcania dodatkowego czasu i pieniędzy!


Większa pewność w pracy twórczej

Twórz przyci gajace wzrok grafiki internetowe za pomocą nowych, efektywnych narzędz — Projektuj grafiki internetowe efektywniej niż dotychczas, korzystaj z nowego trybu pikseli, który pozwala zobaczyć na podglądzie, w jaki sposób materiały będą wyświetlane online. Oprócz tego nowe, zintegrowane narzędzie do tworzenia animacji internetowych umożliwia otwieranie i animowanie grafik i projektów utworzonych w programie CorelDRAW. Optymalizując ustawienia w nowym oknie dialogowym Eksport dla Internetu osiągniesz najwyższą jakość grafiki.

Rozwijaj swoją kreatywność pracy i zwiększaj wydajność dzięki ulepszonym narzędziom rysunkowym — Korzystaj z nowych funkcji pakietu, w tym z możliwości blokowania pasków narzędzi, liczniejszych opcji drukowania oraz ulepszonych, popularnych narzędzi, takich jak Pipeta, Wypełnienie siatkowe itp. Dodatkowo udoskonalony program Corel PHOTO-PAINT zawiera fascynujące efekty fotograficzne, m.in. Żywość, Skala szarości czy Filtr fotograficzny, które pobudzają kreatywność .

Więcej narzędzi edukacyjnych rozwijających umiejętności projektowania

Poszerzaj swoją wiedzę o projektowaniu dzięki ciekawym materiałom edukacyjnym — Bezproblemowo rozpocznij korzystanie z pakietu i szybko opanuj jego obsługę, korzystając z nowych i zaktualizowanych samouczków wideo, wbudowanych etykietek narzędzi oraz bogato ilustrowanego przewodnika online, zawierającego nowe artykuły ekspertów. Wersja pudełkowa dostarczana jest z pełnokolorowym drukowanym przewodnikiem w twardej okładce.


Więcej sposobów udostępniania projektów

Kontroluj spójność kolorów przy pomocy nowego, zaawansowanego mechanizmu zarządzania kolorami — Pozwala to zapewnić zgodność kolorów widocznych na ekranie z kolorami wydruków i grafik internetowych. Nowy mechanizm
zarządzania kolorami gwarantuje większą spójność barw bez względu na sposób prezentacji projektu i umożliwia obsługę nowych profili kolorów PANTONE. Wiedzac przed wydrukowaniem, że odwzorowanie kolorów zostało zachowane, możesz unikn ąć kosztownych, wielokrotnych wydruków, a przez to zminimalizować negatywny wpływ na środowisko. Całkowicie przeprojektowany mechanizm zarządzania kolorami pozwala zachować kolory podczas importu i eksportu plików.

Pozbądź się przeszkód w udostępnianiu plików dzięki doskonałej zgodności formatów — Sprawnie importuj i eksportuj pliki, korzystając z kilkudziesięciu obsługiwanych formatów, w tym PDF, JPG, PNG, EPS, AI, TIFF, PSD, DOCX
i wielu innych. Oprogramowanie graficzne CorelDRAW Graphics Suite X5 należy do rynkowej czołówki pod względem liczby obsługiwanych typów plików.


Większa szybkość i wydajność

Wykonuj swoje zadania szybciej niż dotychczas, korzystając z wysokiej wydajności oprogramowania — Wykorzystaj moc obliczeniową komputera dzięki obsłudze przetwarzania wielordzeniowego, które zapewnia szybsze i płynniejsze działanie narzędzi. Poznaj zalety nowo zintegrowanej technologii Microsoft ®
Visual Studio® for Applications (VSTA), która oferuje więcej możliwości automatyzacji czasochłonnych zadań i pozwala opracowywać dodatkowe rozwiązania, które poszerzają funkcjonalność pakietu CorelDRAW.

Pracuj w najnowszym środowisku Windows i korzystaj z optymalizacji pod kątem systemu Microsoft Windows — „Własnoręcznie” twórz projekty dzięki obsłudze funkcji dotykowych systemu Windows 7, umożliwiających powiększanie, przesuwanie oraz przewijanie widoku opuszkami palców. Najnowsza wersja
pakietu jest zoptymalizowana pod kątem systemu Windows 7, ale
działa też w systemach Windows Vista i Windows XP.


Producent towaru
CorelKanadyjska firma software'owa z siedzibą w Ottawie w prowincji Ontario, Kanada. Corel koncentruje się na rozwoju aplikacji graficznych (CorelDraw, Corel PhotoPaint, Corel Painter, przejęty od firmy Micrografx Designer, pakiet DTP Corel VENTURA, a także rozmaite aplikacje pomocnicze) i podtrzymywaniu pakietu biurowego WordPerfect Office z jego kilkudziesięciomilionową klientelą. Specjalną marką Corela dla oprogramowania do dokumentacji, symulacji i analizy procesów biznesowych jest iGrafx. Corel wszedł też na przynoszący duże dochody rynek rozwijającego się szybko oprogramowania konsumenckiego (związanego z ekspansją od początku 2000 roku cyfrowej fotografii i cyfrowego wideo), oferując uproszczone aplikacje graficzne przeznaczone dla domowego użytkownika - Corel Essentials. Firma Corel wykupiła JASC Software, producenta narzędzi do obróbki grafiki i fotografii cyfrowej, twórcę takich produktów jak Paint Shop Pro, Paint Shop Photo Album i Paint Shop Power Suite, co miało znacznie wzmocnić pozycję firmy jako producenta oprogramowania do obróbki grafiki, edycji zdjęć, rysunku wektorowego i specjalistycznych technik graficznych.

Adres strony producenta: http://www.corel.com/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...