Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » CorelDRAW GS X4 Special Edition
CorelDRAW GS X4 Special Edition
Program CorelDRAW GS X4 Special Edition Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: CDGSX4PLSPMBW sprzedaży od marca 2011.Język: PolskiProducent: Corel

Opis producenta towaru

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X4 Special Edition dzięki zaawansowanym narzędziom do przygotowywania układów stron, edycji zdjęć, prac ilustratorskich i trasowania pozwala zajmować się tworzeniem grafiki i projektowaniem.Wiodąca w branży zgodność plików ułatwia współpracę, a okno dokowane Podpowiedzi oraz samouczki napisane przez ekspertów pomagają szybko zapoznać się z programem i udoskonalić swoje umiejętności projektowania., Dokumentacja jest dostępna wyłącznie w formie elektronicznej.

 Wymagania systemowe


  • Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP, with latest service packs installed (32-bit or 64-bit
  • editions)
  • Intel Pentium III 800MHz, AMD Athlon XP
  • 512MB RAM
  • 430 MB hard disk space
  • Mouse or tablet
  • 1,024 x 768 screen resolution (768 x 1,024 on a Tablet PC)
  • DVD drive

Producent towaru
CorelKanadyjska firma software'owa z siedzibą w Ottawie w prowincji Ontario, Kanada. Corel koncentruje się na rozwoju aplikacji graficznych (CorelDraw, Corel PhotoPaint, Corel Painter, przejęty od firmy Micrografx Designer, pakiet DTP Corel VENTURA, a także rozmaite aplikacje pomocnicze) i podtrzymywaniu pakietu biurowego WordPerfect Office z jego kilkudziesięciomilionową klientelą. Specjalną marką Corela dla oprogramowania do dokumentacji, symulacji i analizy procesów biznesowych jest iGrafx. Corel wszedł też na przynoszący duże dochody rynek rozwijającego się szybko oprogramowania konsumenckiego (związanego z ekspansją od początku 2000 roku cyfrowej fotografii i cyfrowego wideo), oferując uproszczone aplikacje graficzne przeznaczone dla domowego użytkownika - Corel Essentials. Firma Corel wykupiła JASC Software, producenta narzędzi do obróbki grafiki i fotografii cyfrowej, twórcę takich produktów jak Paint Shop Pro, Paint Shop Photo Album i Paint Shop Power Suite, co miało znacznie wzmocnić pozycję firmy jako producenta oprogramowania do obróbki grafiki, edycji zdjęć, rysunku wektorowego i specjalistycznych technik graficznych.

Adres strony producenta: http://www.corel.com/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...