Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » VideoStudio Pro X4
VideoStudio Pro X4
Program VideoStudio Pro X4 Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: VSPRX4PLMBW sprzedaży od marca 2011.Język: PolskiProducent: Corel

Opis producenta towaru
Opis


Tworzenie imponujących filmów dzięki szybkiej edycji nagrań wideo krok po kroku
3-etapowy interfejs pomaga użytkownikowi krok po kroku importować pliki, tworzyć filmy i udostępniać prace w ciągu kilku minut. Nowy, elastyczny obszar roboczy umożliwia zmianę rozmiaru paneli interfejsu użytkownika na potrzeby pracy z dwoma monitorami. Ponadto ulepszona biblioteka ułatwia i przyspiesza porządkowanie zawartości multimedialnej.

Twoja wizja — teraz na ekranie!
Dzięki szerokiej palecie projektów wideo możesz łatwo przekształcić pomysł w imponujący film! Nowa funkcja Projekty natychmiastowe pozwala błyskawicznie opracować filmy. Połącz nagrania wideo, zdjęcia, muzykę i grafikę w jeden multimedialny pokaz slajdów. Dzięki nowej funkcji animacji poklatkowej przygotujesz własny film animowany prezentujący ludzi, zabawki, figurki z plasteliny czy inne przedmioty. Nowej funkcja efektu poklatkowego pozwala w kilkuminutowym filmie przedstawić zmiany zachodzące w ciągu całego dnia w Twoim otoczeniu.

Znakomite wyniki edycji nagrań wideo — szybko i sprawnie!
Nie czekaj na wyniki! Program VideoStudio® Pro X4 jest wyposażony w funkcję optymalizacji wykorzystania nowych procesorów Intel® Core™ drugiej generacji. Dzięki dużej mocy obliczeniowej tych i innych wielordzeniowych procesorów oraz optymalizacji kart graficznych można osiągać znakomite wyniki w czasie rzeczywistym. Funkcja Inteligentne Proxy programu VideoStudio® Pro X4, która polega na edycji obrazu w niskiej rozdzielczości, a następnie wyrenderowaniu projektu końcowego w rozdzielczości HD, umożliwia szybką edycję nawet na starszych komputerach PC.

Szybkie i proste sposoby ulepszania nagrań wideo
Program VideoStudio® Pro X4 ułatwia szybkie przycinanie nagrania wideo, aby pozostawić tylko wybrane fragmenty, przeznaczone do udostępnienia lub dalszego wykorzystania. Proste przycinanie wideo można wykonać za pomocą funkcji Jednokrotne przycięcie klipu. Narzędzie Wielokrotnie przycinane wideo służy do przycinania, dzielenia lub wycinania wielu sekcji w obrębie jednego klipu wideo. W programie można szybko ograniczyć nadmierne ruchy kamery, usunąć szum kamery, dostosować balans bieli i rozwiązywać typowe problemy.

Filmy w technologii 3D!
Teraz możesz zaskoczyć widzów, przekształcając film dwuwymiarowy w trójwymiarowy jednym kliknięciem. Do obejrzenia takiego filmu możesz użyć okularów dołączonych do zestawu! (Okulary dołączone tylko w wersji pudełkowej).

Kompletny zestaw narzędzi do edycji nagrań wideo
Do dyspozycji masz teraz profesjonalnej jakości narzędzia, za pomocą których możesz tworzyć niesamowite filmy. Dostępnych jest wiele efektów w czasie rzeczywistym, których podgląd wynikowy jest dostępny natychmiast po ich zastosowaniu. Można także łączyć wiele efektów i tworzyć nowe. Ulepszona funkcja Oś czasu umożliwia umieszczanie tytułów na dowolnej ścieżce, dodawanie przejść oraz stosowanie ustawień i filtrów do wielu klipów oraz grup obrazków. Ponadto za pomocą funkcji Inteligentny pakiet z technologią WinZip® można połączyć w pakiet chronione hasłem pliki projektu, więc każdy projekt można łatwo przenosić.

Prosta obsługa obrazów HD i zaawansowane skalowanie
Program umożliwia łatwe importowanie i edytowanie nagrań wideo w wielu popularnych formatach HD, w tym AVCHD™ i HDV™. Funkcja Inteligentne proxy umożliwia przyspieszenie pracy przez wyświetlanie edytowanego obrazu w niższej rozdzielczości, a następnie wyrenderowanie projektu w rozdzielczości HD. Dzięki temu oszczędzasz czas i zasoby systemowe. Gdy materiał jest gotowy do udostępnienia, można szybko nagrać film HD na dysku DVD lub Blu-ray Disc™, używając nowych, zintegrowanych narzędzi do nagrywania. Ponadto użytkownik odczuje wygodę korzystania z nowatorskiej technologii przyspieszenia kart graficznych podczas skalowania obrazu wideo w standardowej rozdzielczości do jakości bliskiej HD. Program umożliwia ulepszanie wideo w standardowej rozdzielczości lub jego dostosowanie do formatu ekranu HD.

Udostępnianie na wiele sposobów
Szeroka paleta opcji wyjściowych ułatwia eksportowanie filmu do formatów stosowanych w telewizorach, konsolach do gier, innych urządzeniach lub do zapisu na dyskach. Materiały można przesyłać bezpośrednio do serwisów YouTube™, Vimeo® i Facebook® oraz innych witryn internetowych. Filmy można odtwarzać na urządzeniach iPod®, iPhone®, PSP® i wielu innych!

Zintegrowane funkcje tworzenia i nagrywania dysków
Program VideoStudio® Pro X4 umożliwia tworzenie dysków DVD o profesjonalnej jakości — z menu, tytułami i przejściami, a także dysków Blu-ray™ z zaawansowanymi menu.

Pomoc dostępna w podróży
Ulepszony przewodnik Corel® Guide umożliwia zdobywanie informacji, oglądanie samouczków dotyczących produktów oraz pobieranie bezpłatnych modułów dodatkowych i aktualizacji, dzięki czemu użytkownik może opanować jeszcze więcej narzędzi i umiejętności przydatnych do tworzenia znakomitych filmów. Swoją wiedzę można uzupełnić w dowolnej chwili, korzystając z kanału Corel Video w serwisie Vimeo® lub dołączonego do pudełkowej wersji programu drukowanego podręcznika użytkownika.

 Specyfikacja techniczna


zawartość pakietu: Corel VideoStudio Pro X4
typ licencji: komercyjna
ważność licencji: dożywotnia
liczba użytkowników: 1
format nośnika: DVD-ROM
wersja produktu: BOX
platforma systemowa:

  • Windows Vista
  • Windows 7
  • Windows XP

min. wymagany procesor: Intel / AMD ~ 2000 MHz
min. pamięć karty graficznej: 128 MB
min. pamięć RAM: 1024 MB
wersja językowa: polska


Producent towaru
CorelKanadyjska firma software'owa z siedzibą w Ottawie w prowincji Ontario, Kanada. Corel koncentruje się na rozwoju aplikacji graficznych (CorelDraw, Corel PhotoPaint, Corel Painter, przejęty od firmy Micrografx Designer, pakiet DTP Corel VENTURA, a także rozmaite aplikacje pomocnicze) i podtrzymywaniu pakietu biurowego WordPerfect Office z jego kilkudziesięciomilionową klientelą. Specjalną marką Corela dla oprogramowania do dokumentacji, symulacji i analizy procesów biznesowych jest iGrafx. Corel wszedł też na przynoszący duże dochody rynek rozwijającego się szybko oprogramowania konsumenckiego (związanego z ekspansją od początku 2000 roku cyfrowej fotografii i cyfrowego wideo), oferując uproszczone aplikacje graficzne przeznaczone dla domowego użytkownika - Corel Essentials. Firma Corel wykupiła JASC Software, producenta narzędzi do obróbki grafiki i fotografii cyfrowej, twórcę takich produktów jak Paint Shop Pro, Paint Shop Photo Album i Paint Shop Power Suite, co miało znacznie wzmocnić pozycję firmy jako producenta oprogramowania do obróbki grafiki, edycji zdjęć, rysunku wektorowego i specjalistycznych technik graficznych.

Adres strony producenta: http://www.corel.com/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...