Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Norton Internet Security 2011 UPG
Norton Internet Security 2011 UPG
Program Norton Internet Security 2011 UPG Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 21070613W sprzedaży od września 2010.Język: PolskiProducent: SymantecWersja: 5 komputerów / 1 rok, uaktualnienie (upgrade)

Opis producenta towaru

Dlaczego warto wybrać pakiet Norton Internet Security 2011?
Obsługa poczty e-mail i rozmów internetowych oraz przeglądanie witryn bez obaw o atak ze strony przestępców działających w sieci.
Najszybszy w branży pakiet zabezpieczający przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci bez wpływu na wydajność komputera.
Ochrona przed kradzieżą tożsamości w Internecie zapewniająca bezpieczne korzystanie ze sklepów internetowych, bankowości elektronicznej i witryn sieci społecznościowych.
Wykrywanie, blokowanie i usuwanie destrukcyjnego kodu, Łatwiejsze zapobieganie atakom hakerów na system
Automatyczne aktualizacje, łatwe w obsłudze funkcje i bezpłatne wsparcie techniczne w okresie subskrypcji.
Najważniejsze dane dotyczące wydajnościDzięki wielowarstwowym technologiom marki Norton zapobiegającym błędom i optymalizującym działanie komputera Twoi klienci mogą w pełni korzystać z możliwości swoich systemów oraz z szeregu innych przydatnych funkcji:
Usługa oceny reputacji Norton automatycznie i szybko sprawdza źródło pochodzenia plików i okres ich dostępności, co pozwala identyfikować i powstrzymywać nowe programy kryminalne.
 Usługa Norton Safe Web umożliwia ostrzeganie przed niebezpiecznymi lub fałszywymi witrynami w wynikach wyszukiwania i automatyczne blokowanie takich stron. ULEPSZENIE
Zarządzanie kontrolą rodzicielską pozwala śledzić witryny odwiedzane przez dzieci i ich działania w Internecie w celu zapewnienia im ochrony przez zagrożeniami pochodzącymi z sieci, a także przekazywać im właściwe nawyki dotyczące korzystania z zasobów online. ULEPSZENIE
Alerty o wydajności ostrzegają, gdy aplikacje spowalniają działanie komputera, aby można było wprowadzić zmiany w celu podniesienia wydajności. NOWOŚĆ
Ochrona przed atakami typu „phishing” umożliwia blokowanie fałszywych witryn internetowych tworzonych przez przestępców w celu dokonywania kradzieży tożsamości i pieniędzy. ULEPSZENIE
Technologia Norton Insight identyfikuje i skanuje tylko zagrożone pliki, co przyspiesza wykonywanie tych operacji i zmniejsza ich częstotliwość.
Narzędzie Norton Identity Safe pozwala logować się w witrynach za pomocą jednego kliknięcia oraz automatycznie wypełnia formularze internetowe, co zapobiega kradzieży wpisywanych informacji przez przestępców. ULEPSZENIE
BEZPŁATNE wsparcie techniczne umożliwia Twoim klientom uzyskiwanie potrzebnej pomocy i odpowiedzi za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail, komunikatora internetowego lub sieci WWW.
Pokrywające się warstwy zabezpieczeń systemu Norton Protection zapewniają niezawodną ochronę przed różnego rodzaju zagrożeniami pochodzącymi z sieci, od wirusów po niebezpieczne pobierane pliki, a nawet najnowsze oszustwa mające na celu kradzież tożsamości lub ciężko zarobionych pieniędzy użytkownika.
Narzędzie Norton Bootable Recovery Tool umożliwia utworzenie ratunkowego dysku CD/DVD/USB, za pomocą którego można przywrócić prawidłowe działanie systemu nawet w przypadku komputerów, których nie da się uruchomić z powodu zainfekowania. ULEPSZENIE
Profesjonalna funkcja blokowania spamu chroni skrzynkę pocztową przed niepożądanymi, niebezpiecznymi lub fałszywymi wiadomościami e-mail.
Wymagania systemowe pakietu Norton Internet Security 2011:
Obsługiwane systemy operacyjne
Microsoft Windows XP Home/Professional/Tablet PC/Media Center (wersje 32-bitowe) z dodatkiem Service Pack 2 lub nowszym
Microsoft Windows Vista (wersje 32- i 64-bitowe) Starter/Home Basic/Home Premium/Business/Ultimate
Microsoft Windows 7 (wersje 32- i 64-bitowe) Starter/Home Basic/Home Premium/Ultimate
Minimalne wymagania dotyczące sprzętu:
Procesor 300 MHz w przypadku systemu Microsoft Windows XP, 1 GHz w przypadku systemów Microsoft Windows Vista i Microsoft Windows 7
256 MB pamięci RAM
300 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Napęd CD-ROM lub DVD (w przypadku instalacji bez użycia pliku pobranego z Internetu)
Obsługa ochrony antyspamowej:
Microsoft Outlook 2002 lub nowsza wersja
Microsoft Outlook Express 6.0 lub nowsza wersja
Poczta systemu Windows (tylko filtrowanie spamu)
Obsługa dodatków plug-in przeglądarek
Microsoft Internet Explorer w wersji 6.0 lub nowszej* (tylko wersje 32-bitowe)
Mozilla Firefox w wersji 3.0 lub nowszej (tylko wersje 32-bitowe)
Obsługa skanowania poczty elektronicznej dla klientów e-mail zgodnych z protokołem POP3
Ochrona przez 1 rok:Użytkownicy uzyskują prawo do korzystania z tego produktu w jednym komputerze lub w określonej liczbie komputerów w okresie obowiązywania subskrypcji liczonym od momentu przeprowadzenia pierwszej instalacji i aktywacji. Subskrypcja jest odnawialna, a przez cały okres jej obowiązywania można pobierać aktualizacje systemu ochrony i nowe funkcje. Użytkowanie tego oprogramowania jest uwarunkowane zaakceptowaniem Umowy licencyjnej firmy Symantec zawartej w opakowaniu. Umowę tę zamieszczono także w witrynie internetowej firmy Symantec pod adresem www.symantec.pl.W okresie ważności subskrypcji produkt może być wzbogacany o nowe funkcje. Jego funkcje mogą być również usuwane lub modyfikowane, o ile nie wpłynie to negatywnie na wydajność produktu i zakres jego działania.Więcej informacji na temat produktów i wsparcia technicznego można uzyskać w witrynie internetowej pod adresemwww.symantec.com/pl/pl/norton/support/index.jsp


Producent towaru
SymantecSymantec jest międzynarodowym przedsiębiorstwem sprzedającym oprogramowanie komputerowe, szczególnie koncentrując się na dziedzinie bezpieczeństwa danych i zarządzania informacjami. Pierwszym produktem, który przyniósł firmie rozgłos był Q & A, produkt podwójnej natury, łączący w sobie funkcjonalność edytora tekstów i bazy danych. W ciągu kilku ostatnich lat Symantec głównie rozpoznawalny był dzięki pakietom oprogramowania antywirusowego i narzędziowego, firmowanym nazwą Norton. Produkty udostępnione w tej serii to Norton AntiVirus, Norton Commander, Norton Internet Security, Norton Personal Firewall, Norton Systemworks (do którego został włączony pakiet Norton Utilities), Norton AntiSpam, Norton GoBack (poprzednio Roxio GoBack) i Norton Ghost (produkt stworzony przez firmę Binary Research). Przez jakiś czas Symantec był również znany na rynku narzędzi deweloperskich, szczególnie dzięki pakietom THINK Pascala, THINK C, Symantec C++ i Visual Cafe, które były popularne wśród użytkowników platform Macintosh i kompatybilnych z IBM PC. Symantec zdecydował o wycofaniu się z tej części rynku pod koniec lat 90., gdy największym powodzeniem cieszyły się pakiety firm Metrowerks, Microsoft i Borland.

Adres strony producenta: http://www.symantec.com/pl/pl/index.jsp


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...