Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Norton 360 v 5.0 UPG
Norton 360 v 5.0 UPG
Program Norton 360 v 5.0 UPG Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 21162641W sprzedaży od lutego 2011.Język: PolskiProducent: SymantecWersja: 3 komputery / 1 rok, uaktualnienie (upgrade)

Opis producenta towaru

Najważniejsze technologie
Optymalizacja komputera
Ochrona przed wyłudzeniem danych
Tworzenie lokalnych kopii zapasowych
Ochrona tożsamości w sieci WWW
Zarządzanie kontrolą rodzicielską
2 GB miejsca na automatyczne kopie zapasowe online

Główne zalety
Dlaczego warto wybrać program Norton 360™?
Utrzymanie optymalnej wydajności komputera
Tworzenie kopii zapasowych zdjęć, muzyki oraz innych ważnych plików
Bezpieczne korzystanie z witryn WWW, stron banków oraz sklepów internetowych
Bezpieczne korzystanie z poczty elektronicznej i komunikatorów oraz pobieranie plików
Zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa w sieci

Funkcje
Technologia Insight pozwala natychmiast sprawdzać pochodzenie plików i czas ich istnienia, aby jak najlepiej wykrywać i powstrzymywać oprogramowanie kryminalne.
Optymalizacja komputera — zwalnianie pamięci w celu szybszego uruchamiania i działania aplikacji oraz usuwanie zbędnych plików, aby poprawić wydajność dysku twardego.
Automatyczne kopie zapasowe — bezpieczne tworzenie kopii zapasowych zdjęć, filmów, muzyki, dokumentów finansowych oraz innych ważnych plików.
Skaner treści społecznościowych Norton Safe Web umożliwia sprawdzanie tablicy i wiadomości w serwisie Facebook pod względem nieprawidłowych łączy i innych zagrożeń bezpośrednio w Centrum sterowania Norton.
Prewencyjne alerty o wydajności — jeśli jakaś aplikacja powoduje spowolnienie działania komputera, wyświetlane jest ostrzeżenie, aby można było wprowadzić zmiany w celu zwiększenia wydajności.
Zarządzanie kontrolą rodzicielską — monitorowanie działań dzieci w Internecie za pośrednictwem Centrum sterowania Norton, aby można było chronić je przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci.

 Wymagania systemowe


Obsługiwane systemy operacyjne
Microsoft® Windows® XP Home/Professional/Media Center (wersja 32-bitowa) z dodatkiem Service Pack 2 lub nowszym
Microsoft® Windows Vista® Starter/Home Basic/Home Premium/Business/Ultimate (wersje 32- i 64-bitowe)
Microsoft® Windows® 7 Starter/Home Basic/Home Premium/Professional/Ultimate (wersje 32- i 64-bitowe)

Minimalne wymagania dotyczące sprzętu
Procesor 300 MHz lub szybszy
256 MB pamięci RAM, zalecane 512 MB
300 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Konieczne jest spełnienie minimalnych wymagań dotyczących systemu operacyjnego Microsoft Windows XP, Vista lub Windows 7
Program Internet Explorer® 6.0 lub Mozilla Firefox® 3.0 albo ich nowsze wersje
Połączenie z Internetem — w celu tworzenia kopii zapasowych w trybie online wymagane jest połączenie o dużej przepustowości

Funkcja ochrony przed wyłudzeniem danych jest dostępna tylko w przypadku 32-bitowej przeglądarki Microsoft Internet Explorer w wersji 6.0 lub nowszej albo programu Firefox w wersji 3.0 lub nowszej.


Producent towaru
SymantecSymantec jest międzynarodowym przedsiębiorstwem sprzedającym oprogramowanie komputerowe, szczególnie koncentrując się na dziedzinie bezpieczeństwa danych i zarządzania informacjami. Pierwszym produktem, który przyniósł firmie rozgłos był Q & A, produkt podwójnej natury, łączący w sobie funkcjonalność edytora tekstów i bazy danych. W ciągu kilku ostatnich lat Symantec głównie rozpoznawalny był dzięki pakietom oprogramowania antywirusowego i narzędziowego, firmowanym nazwą Norton. Produkty udostępnione w tej serii to Norton AntiVirus, Norton Commander, Norton Internet Security, Norton Personal Firewall, Norton Systemworks (do którego został włączony pakiet Norton Utilities), Norton AntiSpam, Norton GoBack (poprzednio Roxio GoBack) i Norton Ghost (produkt stworzony przez firmę Binary Research). Przez jakiś czas Symantec był również znany na rynku narzędzi deweloperskich, szczególnie dzięki pakietom THINK Pascala, THINK C, Symantec C++ i Visual Cafe, które były popularne wśród użytkowników platform Macintosh i kompatybilnych z IBM PC. Symantec zdecydował o wycofaniu się z tej części rynku pod koniec lat 90., gdy największym powodzeniem cieszyły się pakiety firm Metrowerks, Microsoft i Borland.

Adres strony producenta: http://www.symantec.com/pl/pl/index.jsp


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...