Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Acrobat 10 Std
Acrobat 10 Std
Program Acrobat 10 Std Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 65086127Język: PolskiProducent: Adobe

Opis producenta towaru

Co to jest Acrobat X Standard? 

Oprogramowanie Adobe® Acrobat® X Standard stanowi niezawodne środowisko opracowywania i udostępniania dokumentów PDF. Pozwala konwertować dokumenty papierowe na pliki PDF obsługujące wyszukiwanie lub na formularze gotowe do wypełnienia, a także umożliwia łączenie plików różnych typów w pojedynczy plik PDF.


Konwertowanie na pliki PDF 

Dokumenty PDF można tworzyć w dowolnej aplikacji umożliwiającej drukowanie. W programach Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Outlook, Microsoft Publisher, Microsoft Access, Firefox i Lotus Notes wystarczy kliknąć jeden przycisk, aby przeprowadzić konwersję — pozostając w aplikacji używanej do opracowywania dokumentów.

Dodawanie komentarzy do plików PDF 

Recenzowanie i oznaczanie plików PDF odbywa się przy użyciu kompletnego zestawu typowych narzędzi do pracy z komentarzami umożliwiających między innymi stosowanie notatek, komentarzy, linii oraz stempli. Wszystkie dokumenty można łatwo połączyć w pojedynczy dokument PDF.

Konwertowanie plików PDF na pliki programów Word i Excel 

Aby szybciej rozpocząć pracę nad nowym projektem, można skorzystać z zawartości dostępnej w dokumentach PDF. Funkcje zapisywania plików PDF jako plików programu Microsoft Word lub Microsoft Excel pozwalają zachować układ, czcionki, formatowanie oraz tabele.

Skanowanie materiałów do plików PDF 

Skanowane dokumenty i formularze papierowe mogą być konwertowane na format PDF. Funkcja OCR umożliwia przekształcenie zeskanowanego tekstu w informacje możliwe do przeszukania. Program pozwala je następnie sprawdzić pod kątem błędów i poprawić. Otrzymany tekst można wyeksportować do użytku w innych aplikacjach.


 Wymagania systemowe
 

Procesor 1,3 GHz lub szybszy 
Microsoft® Windows® XP Home, Professional lub Tablet PC Edition z dodatkiem Service Pack 3 (wersja 32- i 64-bitowa), Windows Server® 2003 (z dodatkiem Service Pack 2 do wersji 64-bitowej), Windows Server 2008 R2 (wersja 32- i 64-bitowa), Windows Vista® Home Basic, Home Premium, Business, Ultimate lub Enterprise z dodatkiem Service Pack 2 (wersja 32- i 64-bitowa), Windows 7 Starter, Home Premium, Professional, Ultimate lub Enterprise (wersja 32- i 64-bitowa)
256 MB pamięci RAM (zalecane 512 MB)
985 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
Ekran o rozdzielczości 1024 x 576
Przyspieszenie sprzętowe wideo (opcjonalnie)
Stacja dysków DVD-ROM
Usługi online wymagają szerokopasmowego połączenia z Internetem*
Internet Explorer 7 lub 8, Firefox 3.5 lub 3.6


Producent towaru
AdobeAdobe Systems to amerykańskie przedsiębiorstwo komputerowe z siedzibą w San José w Kalifornii, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów Mac OS i Windows. Adobe Systems jest prekursorem oprogramowania do składu publikacji, twórcą standardu PostScript - powszechnie stosowanego języka opisu stron. Rozwijający się rynek oprogramowania konsumenckiego, związany zwłaszcza z rewolucją cyfrowych aparatów fotograficznych i kamer wideo, spowodował wejście Adobe także i na ten rynek - firma oferuje uproszczone wersje programów Photoshop i Premiere - Adobe Photoshop Elements i Adobe Premiere Elements, należące do czołówki w klasie oprogramowania domowego. Coraz większą polularność i uznanie zawodowych fotografów zdobywa program Adobe LightRoom przeznaczony do wywoływania i obróbki plików RAW z aparatów cyfrowych, oraz obróbki plików JPG z prostszych aparatów.

Adres strony producenta: http://www.adobe.com/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...