Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Adobe Dreamweaver CS5
Adobe Dreamweaver CS5
Program Adobe Dreamweaver CS5 Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 65059389W sprzedaży od czerwca 2010.Język: PolskiProducent: Adobe

Opis producenta towaru

Projektowanie. Programowanie. Testowanie i publikowanie. Szybciej.

Oprogramowanie Adobe Dreamweaver CS5 pozwala projektantom i programistom realizować oparte na standardach strony internetowe według oryginalnych pomysłów. Umożliwia projektowanie przy użyciu narzędzi graficznych lub bezpośrednio na poziomie kodu oraz programowanie stron opartych na istniejących systemach zarządzania zawartością, a dzięki integracji z programem Adobe BrowserLab — nową usługą online Adobe CS Live — również szczegółowe testowanie zgodności z przeglądarkami. Usługi CS Live są oferowane jako produkt uzupełniający przez ograniczony czas.

Co to jest Dreamweaver?

Oprogramowanie Adobe® Dreamweaver CS5 pozwala projektantom i programistom realizować oparte na standardach strony internetowe według oryginalnych pomysłów. Umożliwia projektowanie przy użyciu narzędzi graficznych lub bezpośrednio na poziomie kodu oraz programowanie stron opartych na istniejących systemach zarządzania zawartością, a dzięki integracji z programem Adobe BrowserLab — nową usługą online Adobe CS Live — również szczegółowe testowanie zgodności z przeglądarkami.Usługi CS Live są oferowane jako produkt uzupełniający przez ograniczony czas. 

Wizualne projektowanie stron

Zaktualizowane strony początkowe oparte na arkuszach CSS ułatwiają rozpoczynanie projektowania stron internetowych, zapewniając zgodność ze standardami. Opcja inspekcji arkuszy CSS w aktywnym widoku pozwala precyzyjnie dostosować projekt w środowisku wizualnym, uzyskując dokładnie wymagane marginesy i dopełnienia.

Zapewnianie zgodności z różnymi przeglądarkami

Korzystając z programu Adobe BrowserLab, można sprawdzić działanie stron w różnych przeglądarkach i systemach operacyjnych. Program oferuje różne opcje porównywania widoków — pojedynczo, obok siebie lub nałożone jeden na drugi — dzięki którym można je dopasować na poziomie pojedynczych pikseli.

Integracja wideo FLV

Po zaimportowaniu pliku FLV bezpośrednio do programu Dreamweaver można błyskawicznie zastosować wybraną karnację. Następnie wystarczy skonfigurować opcje rozmiaru ekranu, automatycznego uruchamiania i powtarzania, aby przygotować wideo do odtwarzania w Internecie.

 Specyfikacja techniczna
 

System Windows
 • Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon® 64
 • Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 (zalecany dodatek Service Pack 3); Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate lub Enterprise z dodatkiem Service Pack 1; Windows 7
 • 512 MB pamięci RAM
 • 1 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania w wymiennych urządzeniach magazynujących opartych na pamięci flash)
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 i 16-bitowa karta graficzna
 • Stacja dysków DVD-ROM
 • W przypadku usług online wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem
System Mac OS
 • Wielordzeniowy procesor Intel®
 • Mac OS X 10.5.7 lub 10.6
 • 512 MB pamięci RAM
 • 1,8 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków i na wymiennych urządzeniach magazynujących opartych na pamięci flash
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 i 16-bitowa karta graficzna
 • Stacja dysków DVD-ROM
 • W przypadku usług online wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem

Producent towaru
AdobeAdobe Systems to amerykańskie przedsiębiorstwo komputerowe z siedzibą w San José w Kalifornii, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów Mac OS i Windows. Adobe Systems jest prekursorem oprogramowania do składu publikacji, twórcą standardu PostScript - powszechnie stosowanego języka opisu stron. Rozwijający się rynek oprogramowania konsumenckiego, związany zwłaszcza z rewolucją cyfrowych aparatów fotograficznych i kamer wideo, spowodował wejście Adobe także i na ten rynek - firma oferuje uproszczone wersje programów Photoshop i Premiere - Adobe Photoshop Elements i Adobe Premiere Elements, należące do czołówki w klasie oprogramowania domowego. Coraz większą polularność i uznanie zawodowych fotografów zdobywa program Adobe LightRoom przeznaczony do wywoływania i obróbki plików RAW z aparatów cyfrowych, oraz obróbki plików JPG z prostszych aparatów.

Adres strony producenta: http://www.adobe.com/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...