Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Adobe Photoshop Ext CS5
Adobe Photoshop Ext CS5
Program Adobe Photoshop Ext CS5 Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 65049648W sprzedaży od sierpnia 2010.Język: PolskiProducent: Adobe

Opis producenta towaru

Oprogramowanie Adobe® Photoshop® CS5 Extended stanowi najbardziej zaawansowane rozwiązanie do pracy z obrazami cyfrowymi. Oferuje wszystkie funkcje edytowania i tworzenia kompozycji dostępne w programie Photoshop CS5 uzupełnione o przełomowe narzędzia umożliwiające przygotowywanie i obróbkę zawartości zawierającej obrazy 3D oraz animacje.

Najważniejsze nowe funkcje:

Wyjątkowe efekty malarskie

Dostępne narzędzia, takie jak Pędzel mieszający, który oferuje mieszanie kolorów w obszarze roboczym, Końcówki szczeciny umożliwiające przygotowanie naturalnych pociągnięć pędzlem z prawdziwą teksturą czy wyświetlany na ekranie próbnik kolorów, pozwalają osiągać naturalne i realistyczne efekty malarskie.

Wypełnianie z uwzględnianiem zawartości

Po usunięciu dowolnego szczegółu lub obiektu z obrazu funkcja wypełniania z uwzględnieniem zawartości magicznie wypełni puste miejsce. Ta przełomowa technologia dopasowuje oświetlenie, tony i szumy w celu uzyskania takiego efektu, jakby usuniętej zawartości nigdy tam nie było.

Ułatwione zaznaczanie złożonych elementów 

Program pozwala łatwo zaznaczać złożone fragmenty obrazu, takie jak włosy, w celu nanoszenia poprawek lub umieszczania ich w układzie. Nowe narzędzia dopasowujące pozwalają usuwać kolor tła w pobliżu krawędzi zaznaczenia oraz automatycznie modyfikować krawędzie zaznaczenia i idealnie dopracowywać maski. 

Zawijanie marionetki 

Zastosowanie precyzyjnego zawijania lub rozciągania grafiki, tekstu albo elementów obrazu zapewnia projektowi niepowtarzalny nowy wygląd 

Wytłoczenia 3D dzięki technologii Adobe Repoussé

Technologia Adobe Repoussé umożliwia tworzenie kompozycji i logo 3D z dowolnej warstwy tekstu, zaznaczenia, ścieżki lub maski warstwy. W projektach można stosować efekty skręcania, obracania, bryły, fazy i nadmuchiwania. 

Nowy realizm 3D i zaawansowane materiały

Narzędzia do łatwego tworzenia cieni i generowania świateł na podstawie obrazów oraz materiały takie jak szkło czy chrom pozwalają nadać nieznaną dotąd jakość obiektom i projektom 3D. Dostosowując zakres funkcji głębi pola, można eksperymentować z różnymi punktami skupienia sceny 3D. 

Usprawnione recenzowanie opracowywanych materiałów

Program Adobe CS Review — jedna z usług online Adobe CS Live — umożliwia rozpoczynanie bezpiecznych recenzji bez opuszczania programu Photoshop Extended. Komentarze dodawane przez recenzentów za pomocą przeglądarek pojawiają się natychmiast na ekranie użytkownika. Usługi CS Live są oferowane jako produkt uzupełniający przez ograniczony czas.Ulepszone funkcje:Nowoczesne przetwarzanie obrazów typu Raw 

Korzystając z wtyczki Adobe Photoshop Camera Raw 6, można bezpiecznie usunąć z obrazu szumy, zachowując przy tym kolory oraz szczegóły, dodać ziarnistość w celu uzyskania naturalnego wyglądu, przeprowadzić precyzyjne winietowanie po kadrowaniu i wykonać szereg innych czynności.

Zaawansowana obróbka obrazów HDR

Funkcje służące do tworzenia realistycznych (albo zupełnie fantastycznych) obrazów o wysokim dynamicznym zakresie jasności (HDR, high dynamic range) oferują niespotykaną szybkość, kontrolę i precyzję. Narzędzia umożliwiające automatyczne usuwanie rozmazań i dokładniejsze sterowanie odwzorowaniami oraz dopasowaniami tonów przekładają się na nową jakość obrazów wynikowych. Można dzięki nim uzyskać efekty HDR na obrazach z tylko jednym ustawieniem ekspozycji. 

Wydajny obieg pracy

W programie Photoshop wprowadzono dziesiątki funkcji i poprawek, o które prosili użytkownicy, dzięki czemu oferuje on wyższą wydajność oraz nowe możliwości twórcze. Automatyczne prostowanie obrazów, wybieranie kolorów z próbnika kolorów wyświetlanego na ekranie oraz jednoczesne dopasowywanie krycia wielu warstw to tylko niektóre przykłady pomocnych funkcji.

Lepsze zarządzanie multimediami

Program Photoshop Extended ułatwia zarządzanie multimediami. Opcja wsadowego zmieniania nazw jest teraz elastyczniejsza, a zasoby są dostępne w kontekście obecnie edytowanej zawartości dzięki panelowi Adobe Mini Bridge z opcjami dostosowywania.

Zwiększona wydajność na wszystkich platformach

Wykorzystując możliwości technologii 64-bitowej obsługiwanej na różnych platformach, można sprawniej wykonywać codzienne zadania. Przetwarzanie dużych obrazów przebiega nawet 10 razy szybciej. (Te usprawnienia wymagają komputera obsługującego technologię 64-bitową z 64-bitową wersją systemu Mac OS, Microsoft® Windows® 7 lub Windows Vista®. Rzeczywista wydajność zależy od ilości pamięci RAM, typów sterowników oraz innych kwestii).

Ulepszona obsługa plików 32-bitowych

Maskę warstwy można utworzyć bezpośrednio z przezroczystości w pliku 32-bitowym.

Rozbudowane funkcje drukowania
Uzyskiwanie wydruków w wysokiej jakości jest możliwe dzięki profesjonalnemu zarządzaniu kolorami, ścisłej integracji z popularnymi modelami drukarek i funkcji podglądu obszarów obrazu spoza przestrzeni kolorów. Obsługa drukowania 16-bitowego w systemie Mac OS zapewnia lepszą głębię kolorów i ostrość obrazu.

 Wymagania systemowe
 

System Windows
Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64
Microsoft® Windows® XP z dodatkiem Service Pack 3; Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate lub Enterprise z dodatkiem Service Pack 1 (zalecany dodatek Service Pack 2); Windows 7
1 GB pamięci RAM
1 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących opartych na pamięci flash
Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800) z odpowiednią kartą graficzną obsługującą przyspieszanie sprzętowe, standard OpenGL, kolory 16-bitowe i mającą 256 MB pamięci VRAM (pamięci RAM przeznaczonej na grafikę)
W przypadku niektórych funkcji opartych na przyspieszaniu GPU wymagana obsługa grafiki w standardach Shader Model 3.0 i OpenGL 2.0
Stacja dysków DVD-ROM
W przypadku funkcji multimedialnych oprogramowanie QuickTime 7.6.2
Do korzystania z usług online wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem**


Producent towaru
AdobeAdobe Systems to amerykańskie przedsiębiorstwo komputerowe z siedzibą w San José w Kalifornii, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów Mac OS i Windows. Adobe Systems jest prekursorem oprogramowania do składu publikacji, twórcą standardu PostScript - powszechnie stosowanego języka opisu stron. Rozwijający się rynek oprogramowania konsumenckiego, związany zwłaszcza z rewolucją cyfrowych aparatów fotograficznych i kamer wideo, spowodował wejście Adobe także i na ten rynek - firma oferuje uproszczone wersje programów Photoshop i Premiere - Adobe Photoshop Elements i Adobe Premiere Elements, należące do czołówki w klasie oprogramowania domowego. Coraz większą polularność i uznanie zawodowych fotografów zdobywa program Adobe LightRoom przeznaczony do wywoływania i obróbki plików RAW z aparatów cyfrowych, oraz obróbki plików JPG z prostszych aparatów.

Adres strony producenta: http://www.adobe.com/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...