Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Visio Professional 2010
Visio Professional 2010
Program Visio Professional 2010 Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: D87-04405W sprzedaży od września 2010.Język: PolskiProducent: Microsoft

Opis producenta towaru

Microsoft Visio Standard 2010

Dostępne w programie Visio 2010 narzędzia do tworzenia diagramów pozwalają uprościć złożone zagadnienia dzięki dynamicznym elementom wizualnym sterowanym przu użyciu danych i nowym sposobom udostępniania danych w czasie rzeczywistym w sieci Web.

Rozpocznij od utworzenia diagramu z użyciem profesjonalnie wyglądających szablonów i wstępnie przygotowanych nowoczesnych kształtów. Następnie bez trudu połączysz diagram z popularnymi źródłami danych (takimi jak program Excel). Zobaczysz, jak dane są automatycznie odświeżane wewnątrz diagramu i odzwierciedlane za pomocą dynamicznych elementów wizualnych, takich jak ikony, symbole, kolory oraz wykresy słupkowe. Na koniec, wykonując zaledwie kilka kliknięć, możesz opublikować swój połączony z danymi diagram w programie SharePoint, a także udostępnić go za pośrednictwem sieci Web innym osobom — nawet takim, które nie posiadają programu Visio.

Prostota, kształty sterowane danymi oraz możliwość udostępniania diagramów w sieci Web sprawiają, że program Visio 2010 to jedna z najlepszych metod prezentowania ważnych informacji w zrozumiały sposób.

 

Prostota dzięki bogatemu zestawowi intuicyjnych i profesjonalnych narzędzi do tworzenia diagramów

Program Visio 2010 ułatwia każdy etap tworzenia diagramu dzięki znacznie udoskonalonemu interfejsowi użytkownika oraz inteligentnym narzędziom do rysowania i szablonom.

 • Dzięki bogatemu zestawowi wstępnie przygotowanych kształtów, przykładowych rysunków oraz szablonów z dziedziny informatyki, biznesu, zarządzania procesami i innych, można błyskawicznie rozpocząć tworzenie diagramu. Bez względu na to, jakiego typu diagram ma zostać utworzony, program Visio pozwala szybko przystąpić do pracy.
 • Wszystkie opcje potrzebne do wykonania konkretnego zadania związanego z diagramami można znaleźć w jednym miejscu. Każdy etap procesu tworzenia diagramu jest bardziej intuicyjny dzięki funkcjom pogrupowanym logicznie na kartach Wstążki, rozbudowanemu oknu Kształty, które ułatwia korzystanie z kształtów i wzorników, oraz nowemu paskowi stanu, który usprawnia poruszanie się między diagramami oraz w ich obrębie.
 • Dodawanie i wyrównywanie kształtów jest łatwiejsze i przebiega precyzyjniej dzięki takim funkcjom, jak minipasek narzędzi Szybkie kształty, ulepszona siatka dynamiczna, automatyczne wyrównywanie i dopasowywanie układu strony oraz automatyczne dopasowywanie rozmiaru strony.
 • Używając podprocesów i kontenerów, można grupować logicznie i wizualnie powiązane ze sobą kształty, upraszczając w ten sposób duże i skomplikowane diagramy. Podproces to minidiagram przechowywany na osobnej stronie, ale połączony z kształtem podprocesu w większym diagramie. Za pomocą podprocesów można rozbijać złożone procesy w diagramach na łatwiejsze w zarządzaniu części. Kontenery ułatwiają organizowanie różnych zestawów kształtów oraz objaśnianie wzajemnych relacji między tymi kształtami w diagramach.
 • Za pomocą nowoczesnych kształtów i elementów wizualnych, bogatej galerii motywów oraz podglądu na żywo można szybko tworzyć atrakcyjne diagramy o profesjonalnym wyglądzie.
 • W celu zapewnienia zgodności i spójności w diagramach można sprawdzać ich poprawność względem reguł biznesowych i logiki. Jedno kliknięcie wystarczy, aby sprawdzić poprawność diagramu pod kątem logicznym i konstrukcyjnym.
 • Tworzenie i monitorowanie przepływów pracy programu SharePoint jest teraz łatwiejsze dzięki nowemu, zaawansowanemu szablonowi, który zawiera reguły i logikę przepływu pracy programu SharePoint, a także możliwości eksportowania i importowania przepływów pracy między programem Microsoft SharePoint Designer 2010 a programem Visio 2010.


Ożywianie diagramów za pomocą dynamicznych, sterowanych danymi elementów wizualnych

Uzyskanie czystego i pełnego obrazu informacji mających znaczenie dla firmy często wymaga zarówno szerokiej perspektywy, jak i szczegółowych danych. Program Visio 2010 umożliwia szersze spojrzenie na prezentowane zagadnienie, ułatwiając szybkie graficzne przedstawienie znaczących danych i informacji za pomocą pojedynczego i stale aktualnego diagramu.

 • Za pomocą kreatora Selektor danych oraz kreatora automatycznego łącza można łatwo łączyć diagramy z jednym lub wieloma źródłami danych, takimi jak programy Microsoft Excel, Microsoft Access, Microsoft SQL Server, SharePoint Services czy dowolnymi źródłami danych OLEDB (Object Linking and Embedding Database) lub ODBC (Open Database Connectivity).
 • Używając czytelnych elementów graficznych, takich jak kolory, ikony, symbole i słupki danych, można wyświetlać dane w czasie rzeczywistym wewnątrz kształtów diagramów na podstawie zdefiniowanych warunków. Aby wyjaśnić znaczenie elementów graficznych połączonych z danymi, można też dodać legendę.
 • Dzięki funkcji Odświeżanie automatyczne można bez wykonywania dodatkowych czynności utrzymywać aktualność połączonych danych w diagramach. Dane mogą być odświeżane automatycznie w określonych interwałach czasu lub ręcznie w dowolnym momencie za pomocą jednego kliknięcia.
 • Za pomocą okien Dane zewnętrzne oraz Dane kształtu można przejść do szczegółowych danych kształtów i diagramów.

 

Udostępnianie interaktywnych, możliwych do odświeżania diagramów połączonych z danymi innym osobom w ich przeglądarkach sieci Web

Dzięki programowi Visio 2010 udostępnianie innym osobom dynamicznych diagramów połączonych z danymi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wszyscy odbiorcy mają dostęp do tych samych informacji, ponieważ zawsze widzą najbardziej aktualną wersję diagramu wraz z połączonymi danymi.

 • Wystarczy połączyć diagram z jednym lub kilkoma źródłami danych (na przykład z programem Excel), a następnie za pomocą kilku kliknięć opublikować diagram w programie SharePoint Server. Użytkownicy pracujący w trybie online mogą wyświetlać udostępnione informacje czasu rzeczywistego w swoich przeglądarkach na poziomie ogólnym w diagramach lub zagłębić się w szczegóły — nawet jeśli nie mają programu Visio. Mogą też powiększać i kadrować diagram, używać hiperłączy w kształtach i odświeżać dane.
 • Program Visio umożliwia tworzenie atrakcyjnych wizualnie pulpitów nawigacyjnych, które zawierają interaktywne diagramy tego programu i usługi innych aplikacji. Funkcja integracji usług programu Visio i programu SharePoint Server obsługuje połączone rozwiązania wizualne w zakresie danych i diagramów, umożliwiające wykonywanie różnych operacji, co uatrakcyjnia wyświetlanie wielu informacji.
 • Dzięki integracji programu Visio 2010 z Repozytorium procesów programu SharePoint 2010 możliwe jest przechowywanie, udostępnianie i ponowne używanie diagramów procesów biznesowych oraz podprocesów.

Producent towaru
MicrosoftMicrosoft – nazwa dobrze znana każdemu, kto ma choć trochę do czynienia z komputerami. Nazwa wzbudzająca rozmaite emocje, ale nikogo nie pozostawiająca obojętnym. Droga Microsoft do sukcesu rozpoczęła się od systemu operacyjnego MS-DOS. System ten był wykorzystywany przez pierwszy w świecie komputer osobisty zaprezentowany przez IBM w 1981 r. Od tego czasu, mimo ostrej konkurencji ze strony innych producentów, trwa nieprzerwanie zwycięski pochód systemów operacyjnych Microsoft – najpierw z rodziny DOS, a teraz Windows. W latach dziewięćdziesiątych dołączyły do nich pakiety biurowe z rodziny Office, przeglądarka internetowa Internet Explorer, języki programowania, specjalistyczne oprogramowanie dla przedsiębiorstw i wiele innych produktów cieszących się ogromną popularnością na całym świecie. Także w Polsce.

Adres strony producenta: http://www.microsoft.com/pl/PL/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...