Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Access 2010
Access 2010
Program Access 2010 Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 077-05768W sprzedaży od lipca 2010.Język: PolskiProducent: Microsoft

Opis producenta towaru

W Microsoft Access 2010 postawiono na prostotę. Program Access 2010 pozwala optymalnie wykorzystać posiadane informacje, nawet jeśli nie jest się ekspertem bazodanowym. Ponadto, dzięki nowo dodanym bazom danych dostępnym poprzez przeglądarki, daje on nowe możliwości korzystania z danych, ułatwiając ich śledzenie, udostępnianie i generowanie raportów. Twoje dane są tak blisko jak blisko jest przeglądarka, z której możesz skorzystać.


10 najważniejszych korzyści wykorzystania Microsoft Access 201

 
1. Szybsze i łatwiejsze rozpoczęcie pracy.

Microsoft Access 2010 pozwala skutecznie korzystać z możliwości, jakie daje społeczność. Umożliwia on używanie szablonów utworzonych przez innych użytkowników oraz udostępnianie własnych projektów. Można używać udostępnianych w witrynie Office Online wstępnie utworzonych szablonów baz danych, zaprojektowanych z myślą o często wykonywanych zadaniach, lub szablonów przesłanych przez członków społeczności, a także dostosowywać je do własnych potrzeb. 

2.  Centralne miejsce dostępu do danych.

Raporty programu Access można integrować przy użyciu różnorodnych danych i informacji importowanych z innych źródeł. Ulepszone formatowanie warunkowe i narzędzia kalkulacyjne umożliwiają tworzenie rozbudowanych, dynamicznych i atrakcyjnych wizualnie raportów. Raporty programu Access 2010 obsługują obecnie paski danych, co ułatwia śledzenie tendencji i uzyskiwanie wglądu w informacje. 

3.  Dostęp do aplikacji, danych i formularzy praktycznie z każdego miejsca.

Bazę danych można udostępnić w sieci, dzięki czemu użytkownicy nie posiadający klienta programu Access mogą otwierać formularze i raporty w przeglądarce. Wprowadzane zmiany są automatycznie synchronizowane.1 Można również pracować z przeglądarkową wersją bazy danych w trybie offline,a po wprowadzeniu w projekcie danych i odpowiednich zmian zsynchronizować je z wersją opublikowaną w witrynie Microsoft SharePoint Server 2010 w trybie online. Program Access 2010 w połączeniu z serwerem SharePoint Server 2010 zapewnia centralną ochronę danych, co daje pewność zgodności z uregulowaniami dotyczącymi przechowywania danych, tworzenia kopii zapasowych i inspekcji, gwarantując łatwiejszy dostęp i upraszczając zarządzanie. 

4.  Stosuj profesjonalne projekty baz danych programu Access.

W bazach danych programu Access, zarówno w przypadku programu klienckiego, jak i wersji przeglądarkowej, można stosować znajome, atrakcyjne motywy pakietu Office. Można wybrać odpowiedni z gotowych motywów lub zaprojektować własny, aby uzyskać estetyczne formularze i raporty. 

5. Dodawanie opcji nawigacji do bazy danych za pomocą funkcji przeciągnij i upuść.

Dodając do często używanych formularzy i raportów profesjonalne formularze nawigacyjne o funkcjonalności zbliżonej do charakterystycznej dla sieci Web można zapewnić ich większą dostępność bez konieczności tworzenia kodu. Do wyboru jest sześć wstępnie zdefiniowanych szablonów nawigacyjnych z kombinacją kart poziomych i pionowych. Aplikacje z dużą liczbą formularzy lub raportów programu Access mogą być wyświetlane przy użyciu wielopoziomowych kart poziomych. Wystarczy przeciągnąć i upuścić formularze lub raporty w obszarze wyświetlanym. 

6. Łatwiejsze i szybsze wykonywanie pracy.

W programie Access 2010 wyszukiwanie funkcji i korzystanie z nich jest prostsze. Nowy widok Microsoft Office Backstage™ zastępuje standardowe menu Plik i umożliwia publikowanie baz danych, tworzenie ich kopii zapasowych i zarządzanie nimi za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Udoskonalona Wstążka zapewnia szybszy dostęp do często używanych poleceń i umożliwia dostosowanie kart lub tworzenie kart niestandardowych w celu dopasowania interfejsu do własnego sposobu pracy. 

7. Łatwe tworzenie wyrażeń za pomocą technologii IntelliSense.

Dzięki uproszczonemu Konstruktorowi wyrażeń tworzenie wyrażeń w bazie danych jest szybsze i łatwiejsze. Technologia IntelliSense – Szybkie informacje, Etykietki narzędzi i Autouzupełnianie – pozwala ograniczyć liczbę błędów, przyspiesza uczenie się nazw wyrażeń i składni oraz umożliwia skoncentrowanie się na konstruowaniu logiki aplikacji. 

8. Szybsze niż dotychczas tworzenie makr.

W programie Access 2010 udoskonalono Konstruktora makr, dzięki czemu tworzenie, edytowanie i automatyzowanie logiki bazodanowej jest łatwiejsze. Konstruktor makr pozwala zwiększyć wydajność pracy, ograniczyć liczbę błędów kodowania i bez trudu tworzyć niezawodne aplikacje, wykorzystujące złożoną logikę. Dołączanie logiki do danych przy użyciu makr danych ułatwia konserwowanie kodu i zapewnia centralizację logiki w tabelach źródłowych. Nowe funkcje Konstruktora makr i makr danych pozwalają na rozszerzenie automatyzacji dostępnej w wersji klienckiej programu Access, na przeglądarkowe bazy danych witryn SharePoint oraz inne aplikacje aktualizujące tabele. 

9. Wykorzystanie fragmentów baz danych jako szablonów.

Ponowne wykorzystywanie fragmentów baz danych, utworzonych przez innych użytkowników, pozwala zaoszczędzić czas. Często używane obiekty, pola i kolekcje pól programu Access można zapisywać jako szablony. Następnie można dodawać je do istniejących baz danych, zwiększając w ten sposób wydajność pracy. Elementy aplikacji bazodanowych można współużytkować w całej organizacji, zapewniając ich jednolitość. 

10. Integracja danych programu Access z zawartością dostępną online.

Obecnie można łączyć się ze źródłami danych przy użyciu protokołu usługi sieci Web. Usługi sieci Web i dane aplikacji biznesowych można uwzględniać bezpośrednio w tworzonych bazach danych, stosując usługi łączności biznesowej. 2 Nowy formant przeglądarki sieci Web umożliwia integrację zawartości Web 2.0 z formularzami programu Access.


Producent towaru
MicrosoftMicrosoft – nazwa dobrze znana każdemu, kto ma choć trochę do czynienia z komputerami. Nazwa wzbudzająca rozmaite emocje, ale nikogo nie pozostawiająca obojętnym. Droga Microsoft do sukcesu rozpoczęła się od systemu operacyjnego MS-DOS. System ten był wykorzystywany przez pierwszy w świecie komputer osobisty zaprezentowany przez IBM w 1981 r. Od tego czasu, mimo ostrej konkurencji ze strony innych producentów, trwa nieprzerwanie zwycięski pochód systemów operacyjnych Microsoft – najpierw z rodziny DOS, a teraz Windows. W latach dziewięćdziesiątych dołączyły do nich pakiety biurowe z rodziny Office, przeglądarka internetowa Internet Explorer, języki programowania, specjalistyczne oprogramowanie dla przedsiębiorstw i wiele innych produktów cieszących się ogromną popularnością na całym świecie. Także w Polsce.

Adres strony producenta: http://www.microsoft.com/pl/PL/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...