Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Excel 2010
Excel 2010
Program Excel 2010 Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 065-06978W sprzedaży od lipca 2010.Język: PolskiProducent: Microsoft

Opis producenta towaru

10 najważniejszych nowych możliwości arkuszy programu Excel 2010


1. Wizualizacja danych w pojedynczej komórce

Wykresy przebiegu w czasie to nowa funkcja programu Excel 2010, która umożliwia tworzenie niewielkich wykresów w pojedynczych komórkach tabeli. Dzięki temu można szybko identyfikować wzorce pojawiające się w danych. Jest to szybki i łatwy sposób wyróżniania istotnych tendencji, np. wzrostów lub spadków sezonowych, co pozwala zaoszczędzić czas. 

2. Szybkie wyszukiwanie właściwych punktów danych

Program Excel 2010 udostępnia nowe, bardzo praktyczne funkcje analizy i przeglądania danych. Funkcja Fragmentator pozwala na rozbudowaną wizualizację widoku tabeli przestawnej, umożliwiając dynamiczne segmentowanie i filtrowanie danych w taki sposób, aby na ekranie było widać dokładnie to, co jest potrzebne. Filtr wyszukiwania pozwala skrócić czas poświęcany na przeglądanie dużych zestawów danych w tabelach i w tabelach przestawnych, a skoncentrować się na ich analizie. 

3. Dostęp do arkuszy kalkulacyjnych praktycznie z dowolnego miejsca

Arkusze kalkulacyjne można opublikować w sieci, a następnie uzyskiwać do nich dostęp praktycznie z dowolnego miejsca poprzez przeglądarkę www lub urządzenie Smartphone z systemem Windows Mobile. Program Excel 2010 zapewnia dostęp do najlepszych w swojej klasie i najwygodniejszych w obsłudze arkuszy kalkulacyjnych, dostępnych z różnych lokalizacji i na różnych urządzeniach.

Excel Web App. Teraz użytkownik może pracować w znanym środowisku programów Office również w sieci. Korzystając z aplikacji Excel Web App można wyświetlać i edytować arkusze kalkulacyjne w przeglądarce, pozostając poza biurem, domem czy szkołą. 

Excel Mobile 2010. Mobilna wersja programu Excel, dla urządzeń Smartphone pozwala być na bieżąco z danymi, i błyskawicznie podejmować konieczne działania w razie potrzeby.

4. Sprawniejsza łączność i udostępnianie danych oraz większa wydajność współpracy

Funkcja współtworzenia plików w Excel Web App umożliwia jednoczesne edytowanie tego samego arkusza przez wiele osób, nawet jeśli znajdują się one w różnych miejscach2. Można też sprawdzić, kto w danym momencie edytuje określony arkusz. Wszystkie modyfikacje są błyskawicznie śledzone i oznaczane, co umożliwia zorientowanie się, kto i kiedy wprowadza zmiany. 

5. Bardziej zaawansowane formy prezentowania danych

Formatowanie warunkowe programu Excel 2010 zapewnia lepszą kontrolę nad stylami i ikonami, udostępnia udoskonalone paski danych i umożliwia szybkie wyróżnianie określonych elementów. Można również wyświetlać paski danych o wartościach ujemnych, co pozwala na trafniejsze przedstawianie danych w formie graficznej.

6. Nowe możliwości dzięki bardziej interaktywnym i dynamicznym tabelom przestawnym

Nowe tabele przestawne pozwalają szybciej uzyskiwać dokładniejszy wgląd w dane. Różne widoki danych można wyświetlać bezpośrednio w tabeli przestawnej niezależnie od widoków tabel przestawnych, uzyskując najodpowiedniejszy widok dla swoich danych.  

7. Szybsze i prostsze wykonywanie zadań

W programie Excel 2010 dostęp do funkcji jest łatwiejszy. Nowy widok Microsoft Office Backstage zastępuje standardowe menu „Plik” i umożliwia zapisywanie, udostępnianie, drukowanie i publikowanie arkuszy za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Udoskonalony interfejs Wstążka zapewnia szybki dostęp do często używanych poleceń i umożliwia tworzenie niestandardowych paneli w celu dopasowania interfejsu do indywidualnego sposobu pracy. 

8. Wydajne modelowanie i analizowanie danych niemal każdego typu

Dodatek „Project Gemini” do programu Excel 2010 udostępnia przełomową technologię, umożliwiającą np. sprawne integrowanie danych z różnorodnych źródeł i błyskawiczne manipulowanie dużymi zestawami danych, obejmującymi nawet miliony wierszy. Użytkownicy biznesowi mogą bez trudu publikować i udostępniać analizy w witrynie Microsoft SharePoint Server 2010, pozwalając innym użytkownikom na korzystanie z tej samej funkcjonalności Fragmentatora i szybkiej obsługi zapytań podczas pracy nad raportami usług Excel Services.

9. Większe możliwości stworzenia bardziej złożonych arkuszy

Zaawansowani użytkownicy i analitycy mają powód do radości. Nowa, 64-bitowa wersja programu Excel 2010 umożliwia przetwarzanie ogromnych ilości informacji w łatwiejszy niż dotychczas sposób Można analizować duże i złożone zestawy danych w plikach większych niż 2 GB, co było limitem wielkości w poprzednich wersjach programu Excel. 

10. Publikowanie i udostępnianie za pomocą usług Excel Services

Integracja programu SharePoint Server 2010 i usług Excel Services umożliwia użytkownikom biznesowym udostępnianie analiz i wyników w całej organizacji dzięki publikacji arkuszy w Internecie. Dzięki temu można utworzyć pulpit nawigacyjny analizy biznesowej i udostępniać poufne informacje biznesowe w bezpiecznym środowisku wszystkim współpracownikom, klientom i partnerom biznesowym potrzebującym do nich dostępu.Producent towaru
MicrosoftMicrosoft – nazwa dobrze znana każdemu, kto ma choć trochę do czynienia z komputerami. Nazwa wzbudzająca rozmaite emocje, ale nikogo nie pozostawiająca obojętnym. Droga Microsoft do sukcesu rozpoczęła się od systemu operacyjnego MS-DOS. System ten był wykorzystywany przez pierwszy w świecie komputer osobisty zaprezentowany przez IBM w 1981 r. Od tego czasu, mimo ostrej konkurencji ze strony innych producentów, trwa nieprzerwanie zwycięski pochód systemów operacyjnych Microsoft – najpierw z rodziny DOS, a teraz Windows. W latach dziewięćdziesiątych dołączyły do nich pakiety biurowe z rodziny Office, przeglądarka internetowa Internet Explorer, języki programowania, specjalistyczne oprogramowanie dla przedsiębiorstw i wiele innych produktów cieszących się ogromną popularnością na całym świecie. Także w Polsce.

Adres strony producenta: http://www.microsoft.com/pl/PL/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...