Sklep »

Podzespoły

 »

Napędy

 »

Dyski twarde

 »

Akcesoria

 » Obudowa USB do HDD 3,5"
Obudowa USB do HDD 3,5
Obudowa USB do HDD 3,5" Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: AK-IC09U3-BKW sprzedaży od lutego 2011.Producent: Akasa

Opis producenta towaru

Obudowy Serii SObudowy dysku twardego akasa z serii S wykorzystują najnowszą technologię USB 3.0 i są zaprojektowane tak by zapewnić wysokiej jakości użytkowanie oraz zarządzanie danymi z prędkością Super SpeedSuper SpeedUSB 3.0 umożliwia transfer danych z prędkością do 5 gigabitów na sekundę, co oznacza, iż wzrost wydajności obudowy został zwiększony aż do 10 razy w porównaniu z odpowiednikami w wersji USB 2.0. Interfejs Super Speed pozwala zaoszczędzić dużo cennego czasu, gdyż już nie będziesz musiał czekać tak długo do zakończenia transmisji danych zwłaszcza dużych plików, takich jak filmy HD lub kopii zapasowych systemu. Ponadto obudowy USB 3.0 są w pełni wstecznie kompatybilne z systemami USB 2.0 co zapewnia pełną kompatybilność z milionami urządzeń dostępnych na całym świecie.ĂŠliteSkórzane wykończeniem oraz panele przedni i tylny ze szczotkowanego aluminium z polerowanymi krawędziami definiują tą elegancką aluminiową obudowę, która wykracza poza zwykłą praktyczność podnosząc przyjemność pracy z komputerem.Przechowywanie danychCyfrowy styl życia jest przepełniony zdjęciami, muzyką oraz wideo, które sprawiają, iż możliwości przechowywania danych są tak ważne i dlatego obudowa ĂŠlite, kompatybilna ze wszystkimi pojemnościami dysków 2.5" SATA HDD oraz SSD, jest idealnym rozwiązaniem. Obudowa jest również doskonała do przenoszenia danych, zapisywania kopii zapasowych, a także odzyskiwania danych ze starego systemu PC.Super Speed USB3.0Max transfer danych 5Gbps - do 10 x szybciej niż USB 2.0Skórzane wykończenie, panele ze szczotkowanego aluminiumMocna aluminiowa obudowa umożliwia odprowadzanie ciepła oraz cichą pracęNiebieska dioda LED wskazuje zasilanie i transmisję danychOdpowiednia dla wszystkich dyków 2.5" SATA oraz SSDWstecznie kompatybilna z USB 2.0

Zastosowanie: Zewnętrzna obudowa dysku 2.5"
Zaprojektowana dla: Dysków 2.5” SATA i SSD
Interfejs: USB 3.0 (kompatybilny z USB 2.0)
Prędkość przesyłu danych: 5.0 Gbps (max)
Materiał: Aluminium
Kolor: czarny
Zasilanie: 5V DC (z portu USB)
Diody LED: Niebieska (zasilanie i transfer danych)
Wsparcie dla systemów: PC Windows XP, Vista, 7, Mac OS X 10.3
Plug & Play: Tak
Hot Swappable: Tak
Wymiary: 132 x 90 x 16 mm

Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...