Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » Creative Suite 5.5 Web Premium
Creative Suite 5.5 Web Premium
Program Creative Suite 5.5 Web Premium Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 65118805W sprzedaży od maja 2011.Język: PolskiProducent: Adobe

Opis producenta towaru

Oprogramowanie Adobe® Creative Suite® 5.5 Web Premium zawiera pełny zestaw narzędzi potrzebnych do projektowania, programowania i udostępniania witryn internetowych opartych na standardach oraz atrakcyjnych materiałów cyfrowych przeznaczonych dla komputerów, smartfonów i tabletów.

Zobacz, co nowego w CS5.5 Web Premium 

Twórz strony internetowe oparte na standardach i bogate rozwiązania cyfrowe dla komputerów, smartfonów, tabletów i telewizji. Praca w standardach HTML5, CSS3 i jQuery Mobile. Wiele platform docelowych, w tym Android™, BlackBerry i iOS.

Profesjonalne narzędzia do projektowania

Dzięki najlepszym w branży narzędziom proces tworzenia zawartości dla stron internetowych i urządzeń przenośnych jest wyjątkowo prosty, a gotowe materiały są prawidłowo wyświetlane na ekranach o każdym rozmiarze.

Aplikacje dla dowolnych urządzeń przenośnych

Oprogramowanie pozwala na tworzenie rozbudowanych aplikacji dla wielu platform i poszerzenie grona odbiorców o osoby korzystające z urządzeń z systemami Android™, Apple iOS i RIM, a także o użytkowników urządzeń obsługujących środowisko Adobe AIR®.

Gwarancja spójności projektów witryn internetowych

Wydajne narzędzia do wyświetlania podglądu, debugowania i testowania tworzonych witryn zapewniają ich niezawodne, spójne działanie na dowolnym urządzeniu.

 Wymagania systemowe
 

Windows
Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64
Microsoft® Windows® XP z dodatkiem Service Pack 3; Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate lub Enterprise z dodatkiem Service Pack 2; Windows 7
1 GB pamięci RAM, zalecana większa ilość
9,1 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących z pamięcią flash
Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 (zalecana rozdzielczość 1280 x 1024) z odpowiednią kartą graficzną obsługującą przyspieszanie sprzętowe, standard OpenGL, kolory 16-bitowe i mającą 256 MB pamięci VRAM
W przypadku niektórych funkcji opartych na przyspieszaniu GPU wymagana obsługa grafiki w standardach Shader Model 3.0 i OpenGL 2.0
W przypadku niektórych funkcji programu Adobe Bridge wymagana karta graficzna obsługująca technologię DirectX 9 i mająca co najmniej 64 MB pamięci VRAM
Stacja dysków DVD-ROM obsługująca dwuwarstwowe dyski DVD
Środowisko wykonawcze Java™ 1.6 (dołączone)
Platforma Eclipse™ 3.6 wymagana na potrzeby instalacji dodatków plug-in
W przypadku funkcji multimedialnych wymagane oprogramowanie QuickTime 7.6.2
Oprogramowanie Adobe Flash® Player 10 wymagane do eksportowania plików SWF
Wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem na potrzeby usług online* oraz sprawdzania na bieżąco uprawnień do wersji opartej na subskrypcji (jeśli ma zastosowanie)

 Specyfikacja techniczna
 

Zawartość pakietu: 

Dreamweaver® CS5.5 
Flash® Catalyst® CS5.5 
Flash Professional CS5.5 
Flash Builder® 4.5 Premium Edition 
Photoshop® CS5 Extended 
Illustrator® CS5 
Acrobat® X Pro 
Fireworks® CS5 
Contribute® CS5 
Bridge CS5 
Media Encoder CS5.5 

Integracja z: 

Usługi online CS Live*


Producent towaru
AdobeAdobe Systems to amerykańskie przedsiębiorstwo komputerowe z siedzibą w San José w Kalifornii, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów Mac OS i Windows. Adobe Systems jest prekursorem oprogramowania do składu publikacji, twórcą standardu PostScript - powszechnie stosowanego języka opisu stron. Rozwijający się rynek oprogramowania konsumenckiego, związany zwłaszcza z rewolucją cyfrowych aparatów fotograficznych i kamer wideo, spowodował wejście Adobe także i na ten rynek - firma oferuje uproszczone wersje programów Photoshop i Premiere - Adobe Photoshop Elements i Adobe Premiere Elements, należące do czołówki w klasie oprogramowania domowego. Coraz większą polularność i uznanie zawodowych fotografów zdobywa program Adobe LightRoom przeznaczony do wywoływania i obróbki plików RAW z aparatów cyfrowych, oraz obróbki plików JPG z prostszych aparatów.

Adres strony producenta: http://www.adobe.com/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...