Sklep »

Oprogramowanie

 »

Aplikacje

 » InDesign CS 5.5
InDesign CS 5.5
Program InDesign CS 5.5 Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: 65103299W sprzedaży od maja 2011.Język: PolskiProducent: Adobe

Opis producenta towaru

Oprogramowanie Adobe® InDesign® CS5.5 oferuje wbudowane narzędzia twórcze i funkcje umożliwiające precyzyjną kontrolę typografii, dzięki którym można projektować wspaniałe układy stron do druku lub dystrybucji cyfrowej. W celu zwiększenia atrakcyjności książek elektronicznych i innych publikacji cyfrowych można dodawać do nich elementy interaktywne oraz materiały wideo i audio.

Dostęp do pakietu Adobe Digital Publishing Suite

Obsługiwane na serwerze usługi pakietu Adobe Digital Publishing Suite są dostępne bezpośrednio w programie InDesign, co ułatwia publikowanie wyjątkowych dokumentów cyfrowych dostosowanych do różnych tabletów.


Ulepszone narzędzia do tworzenia książek elektronicznych

Tworzenie złożonych książek elektronicznych może się odbywać bez stałego nadzoru programistów. Efektywny obieg pracy pozwala stosować kompleksową typografię i obrazy o rozmiarach dopasowywanych automatycznie do praktycznie dowolnego ekranu. Można nawet dodawać elementy wideo i dźwięki przeznaczone dla czytników książek elektronicznych, które obsługują znaczniki wideo i audio HTML5.

Panel Artykuły

Zachowując stały układ opracowany w programie InDesign, można sterować kolejnością tekstu, obrazów i grafiki podczas eksportowania w formacie EPUB lub HTML. Aby porządkować materiały, definiując kolejność ich eksportowania, wystarczy przeciągać elementy do nowego panelu Artykuły.

Tekst połączony

Praca z zawartością powieloną w dokumencie jest łatwiejsza dzięki mechanizmowi zachowywania spójności. Identyczne bloki tekstu można połączyć w obrębie układu, tak aby zmiany bloku nadrzędnego skutkowały automatyczną aktualizacją pozostałych bloków.

 Wymagania systemowe
 

Windows
Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64
Microsoft® Windows® XP z dodatkiem Service Pack 2 (zalecany dodatek Service Pack 3); Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate lub Enterprise z dodatkiem Service Pack 1; Windows 7
1 GB pamięci RAM (zalecane 2 GB)
1,6 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji; brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących z pamięcią flash
Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana rozdzielczość 1280 x 800) z 16-bitową kartą graficzną
Stacja dysków DVD-ROM
Oprogramowanie Adobe Flash® Player 10 wymagane do eksportowania plików SWF
Wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem na potrzeby usług online oraz sprawdzania na bieżąco uprawnień do wersji opartej na subskrypcji (jeśli ma zastosowanie)*


Producent towaru
AdobeAdobe Systems to amerykańskie przedsiębiorstwo komputerowe z siedzibą w San José w Kalifornii, znane z projektowania szeroko rozumianego oprogramowania graficznego dla systemów Mac OS i Windows. Adobe Systems jest prekursorem oprogramowania do składu publikacji, twórcą standardu PostScript - powszechnie stosowanego języka opisu stron. Rozwijający się rynek oprogramowania konsumenckiego, związany zwłaszcza z rewolucją cyfrowych aparatów fotograficznych i kamer wideo, spowodował wejście Adobe także i na ten rynek - firma oferuje uproszczone wersje programów Photoshop i Premiere - Adobe Photoshop Elements i Adobe Premiere Elements, należące do czołówki w klasie oprogramowania domowego. Coraz większą polularność i uznanie zawodowych fotografów zdobywa program Adobe LightRoom przeznaczony do wywoływania i obróbki plików RAW z aparatów cyfrowych, oraz obróbki plików JPG z prostszych aparatów.

Adres strony producenta: http://www.adobe.com/pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...