Sklep »

Sprzęt

 »

Aparaty cyfrowe

 » DSC-HX7V biały
DSC-HX7V biały
Aparat fotograficzny DSC-HX7V biały Brak w magazynie!
Zapytaj eksperta o nową wersję produktu lub zamiennik!
Stan magazynowy: końcówkaSymbol: DSCHX7VW.CEE8W sprzedaży od kwietnia 2011.Producent: SonyRozdzielczość [Mpix]: 16,1Zoom optyczny [x]: 10

Opis producenta towaru

HX7V Cyfrowy aparat kompaktowy
Zaawansowany aparat Cyber-shot z mocnym zoomem, trybem filmu Full HD i odbiornikiem GPS

16,2 megapiksela, Exmor R™ CMOS, zoom optyczny 10x / szeroki kąt 25 mm, film Full HD AVCHD, 3D, ekran LCD 7,5 cm, tryb panoramy

  • Duża krotność zoomu (10x) i zakres od obiektywu szerokokątnego do teleobiektywu
  • Tworzenie fantastycznych obrazów i panoram 3D
  • Nagrywanie wyraźnych, płynnych filmów Full HD


Przetwornik Exmor R™ CMOS o efektywnej rozdzielczości 16,2 megapiksela - Bardzo efektywna konstrukcja, która dzięki większej czułości i osłabianiu szumów w obrazie zapewnia doskonały wygląd zdjęć wykonywanych w słabym świetle.

Szerokokątny obiektyw G Lens 25 mm z zoomem optycznym 10x - Wysokiej jakości obiektyw Sony o szerokim zakresie zoomu. Możliwość ujmowania w zbliżeniu odległych obiektów i nastawienia szerokiego kąta w celu wykonywania zdjęć grupowych i krajobrazowych.

Inteligentny tryb panoramy - Automatyczne łączenie serii zdjęć w celu utrwalenia bardzo rozległego krajobrazu, nawet z ruchomymi obiektami w kadrze.

3D Sweep Panorama - Poruszając aparatem, można utrwalać bardzo rozległe panoramy 3D. Efekt jest imponujący zarówno na telewizorach 2D, jak i 3D. 

Tryb panoramy o dużej rozdzielczości - Poruszając aparatem, można utrwalać niezwykle szczegółowe panoramy o rozdzielczości 42,9 megapiksela. Wyświetlanie na podłączonym telewizorze HD lub powiększanie przy użyciu konsoli PlayStation®3. 

Sweep Multi Angle - Wykonując serię zdjęć, można później oglądać scenę z różnych perspektyw. Wynik można oglądać na ekranie LCD lub telewizorze HD, korzystając z konsoli PS3® i aplikacji PlayMemories.

Fotografia 3D - Wystarczy wcisnąć spust migawki: aparat wykona dwa zdjęcia i po analizie odległości wygeneruje jeden obraz 3D do wyświetlenia na telewizorze 3D. 

Efekt rozmycia tła - Rób profesjonalnie wyglądające zdjęcia przedstawiające ostry obiekt na płynnie rozmytym tle, tak jak w cyfrowej lustrzance. 

Śledzenie ostrości - Wystarczy wybrać obiekt w kadrze: Aparat Cyber-shot™ dokładni śledzi i utrzymuje ostrość obiektu, nawet jeśli pozostaje on w ruchu. 

GPS i kompas - Automatyczny zapis danych geolokalizacyjnych w fotografiach i ujęciach filmowych: możliwość prześledzenia trasy podróży na mapie elektronicznej. 

Tryb zdjęć seryjnych - Możliwość „zamrożenia” akcji na serii szybko następujących po sobie zdjęć, wykonywanych po wciśnięciu przycisku spustu migawki w tempie nawet 10 klatek na sekundę.

Nieprzeciętny tryb automatyczny - Łatwość uzyskania jakości jak z lustrzanki: automatyczna regulacja ustawień zapewnia fantastyczny obraz odznaczający się niskim poziomem szumów i dużym zakresem dynamicznym.

Film Full HD 1080i - Nagrywanie jednym naciśnięciem przycisku ujęć filmowych Full HD, regulowany zoom i zapis w formacie AVCHD (1920x1080i): wiele możliwości odtwarzania materiału HD. 

Procesor BIONZ™ - Wydajne przetwarzanie zapewniające dużą szybkość działania i czysty, szczegółowy obraz z małą ilością szumów.

Xtra Fine LCD 7,5 cm / 3" - Duży, wyjątkowej jakości wyświetlacz LCD (o rozdzielczości 921 tys. punktów), odznaczający się doskonałą szczegółowością, dużym kontrastem i szerokim kątem widzenia. 

Optyczny stabilizator obrazu SteadyShot z „aktywnym” trybem - Kompensacja wstrząsów — korygowanie skutków poruszania się aparatu w czasie filmowania z ręki, nawet w marszu.

Rozpoznawanie twarzy - Automatyczna korekta ostrości, ekspozycji i balansu bieli zapewniająca wyraźniejsze portrety: możliwość ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb wykrywania uśmiechu - Automatyczne wyzwalanie migawki, gdy fotografowana osoba uśmiecha się: możliwość regulacji progu uśmiechu i ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Korygowanie światła w tle techniką HDR - Naturalnie wyglądające, zrównoważone zdjęcia scen o dużym kontraście, z silnymi źródłami światła w tle.

Tryb gładkiej skóry - Automatyczny retusz portretów w celu poprawy wyglądu twarzy – usuwanie skaz i intensyfikowanie kolorów skóry.

Programator do autoportretów - Wykonywanie dobrze skomponowanych autoportretów dzięki wykrywaniu właściwego kadrowania, gdy użytkownik trzyma aparat w wyciągniętej ręce, i automatycznemu wyzwalaniu migawki.

Wyjście HD - Wyświetlanie filmów i zdjęć na telewizorze HD (z użyciem oferowanego oddzielnie przewodu): Funkcja PhotoTV HD poprawiająca wygląd obrazu na zgodnym telewizorze BRAVIA.

Funkcja pokazu slajdów HD z muzyką - Możliwość wyświetlania obrazu z efektami specjalnymi i muzyką na ekranie LCD lub podłączonym telewizorze HD.

Tryb łatwego fotografowania - Duże, czytelne wskazówki na ekranie ułatwiające obsługę początkującym użytkownikom.

Retusz w aparacie - Wbudowane w aparat funkcje do retuszu zdjęć, takie jak kadrowanie, osłabianie efektu czerwonych oczu i maska wyostrzająca.

Oprogramowanie PMB Portable - Wbudowany program pozwalający na łatwe i szybkie przesyłanie zdjęć do serwisów wymiany zdjęć, gdy aparat jest podłączony do komputera z dostępem do Internetu.

Program Picture Motion Browser (PMB) - Łatwy w użyciu program komputerowy ułatwiający przeglądanie, porządkowanie i prezentowanie zdjęć oraz ujęć filmowych.

Współpraca z kartami pamięci - Współpraca aparatu Cyber-shot™ z wieloma rodzajami kart pamięci: Memory Stick / MS PRO Duo / MS PRO-HG i SD / SDHC.

Wbudowana w aparat instrukcja obsługi - Wyświetlanie na ekranie wskazówek i informacji dotyczących obsługi aparatu bez konieczności wertowania papierowych instrukcji obsługi.

Tabela parametryczna
Liczba pixeli 16.2 mln
Matryca

Przetwornik CMOS Exmor R
Typ 1/2,3 (7,75 mm)

Procesor obrazu

BIONZ

Zoom optyczny 10 x
Zoom cyfrowy 40 x
Obiektyw

F: 3,5 – 5,5
Ogniskowa (f= mm): 4,3 — 42,5
Ogniskowa (f=, w przeliczeniu na format 35 mm): 25 – 250

Ustawianie ostrości

Inteligentna automatyka (szeroki kąt: około 5 cm do nieskończoności, teleobiektyw: około 100 cm do nieskończoności)

Pomiar światła

Matrycowy, centralno-ważony, punktowy

Czułość

Automatyczna, 125 / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200

Migawka

Inteligentna automatyka (2" – 1/1600) / Autoprogram (1" – 1/1600) / Ręczny (30" – 1/1600)

Balans bieli

Automatyczny (inteligentny), Światło dzienne, Chmury, Świetlówki1, Świetlówki2, Świetlówki3, Żarówki, Lampa błyskowa, Zapamiętywanie po naciśnięciu, Nastawianie po naciśnięciu

Ekran LCD

- Rozmiar ekranu LCD (w calach): 7,5 cm (typ 3,0")
- Całkowita liczba punktów wyświetlacza LCD: 921 600
- Typ monitora LCD: TFT
- Automatyczna regulacja jasności (Auto Bright Monitoring)

Lampa błyskowa

Tryby pracy: Automatyczny, Lampa włączona, Synchronizacja z długim czasem ekspozycji, Lampa wyłączona

Tryby fotografowania

- Rozpoznawanie twarzy
- Tryb wykrywania uśmiechu
- Tryb gładkiej skóry
- Efekt rozmycia tła
- Inteligentny tryb panoramy 
- 3D Sweep Panorama
- Tryb Clear RAW NR

Efekty obrazowe

11 trybów tematycznych: Automatyczny, Zmierzch, Portret o zmierzchu, Pod światło, Portret pod światło, Krajobraz, Makro, Portret, Dziecko, Reflektory, Słabe światło

Wielkości obrazu

- 16M, 4608 x 3456, 
- 10M, 3648 x 2736, 
- 5,0M, 2592 x 1944, 
- VGA, 640 x 480, 
- tryb 16:9, 1920 x 1080, 
- Panorama 2D: 7152 x 1080 (268°) / 4912 x 1080 (184°) / 4912 x 1920 (184°) / 3424 x 1920 (128°),
- Panorama 3D: 7152 x 1080 (268°) / 4912 x 1080 (184°) / 4912 x 1920 (184°) / 3424 x 1920 (128°) / 1920 x 1080 (xxx°),

Format zapisu

JPEG

Nośnik pamięci

- Nośnik I: Memory Stick Duo™ / Memory Stick PRO Duo™ (dla filmów tylko Mark2) / Memory Stick PRO Duo™ High Speed (bez zwiększenia szybkości) / Memory Stick PRO-HG Duo™ (bez zwiększenia szybkości)
- Nośnik II: SD (klasa 4 lub wyższa dla filmu), SDHC / SDXC (klasa 4 lub wyższa dla filmu)

Złącza aparatu USB 2.0
Zasilanie

System akumulatora: Litowy N
Dostarczany akumulator: NP-BG1

Zawartość zestawu

Akumulator (NP-BN1), ładowarka USB (AC-UB10/10B), przewód USB, przewód zasilający, pasek na rękę, CD-ROM

Wymiary

101,6 x 57,6 x 28,6 mm

Waga 208 g

Producent towaru
SonyJeden z najwiekszych światowych producentów elektroniki użytkowej. Znana z wypuszczonego na rynek przenośnego odtwarzacza kasetowego "walkmana". Wprowadziła też i wypromowała takie znaki towarowe jak discman czy trinitron. Wśród jej produktów znajduje się MiniDisc, seria konsol wideo PlayStation, pamięci Memory Stick czy seria komputerów VAIO. Była również autorem konkurencyjnego wobec VHS systemu zapisu wideo Betamax czy nośnika pamięci HiFD. Sony przejął dział lustrzanek cyfrowych koncernu Konica Minolta, poszerzając tym samym swoją ofertę o nowy obszar, jakim jest segment cyfrowych aparatów fotograficznych opartych na lustrzankach jednoobiektywowych z bagnetem "Minolta A".

Adres strony producenta: http://www.sony.pl/


Zakupy
Przed zakupem prosimy o zapoznania się z regulaminem zakupów. Sklep Uno.pl istnieje już od ponad 11-tu lat w internecie, a zaufało nam już ponad 10 000 klientów. Akceptujemy karty kredytowe i korzystamy ze sprawdzonych kurierów do wysyłki towarów.

Kontakt
KOMPSERWER Ryszard Gorzelak
Strzelców Karpackich 2
80-041 Gdańsk
NIP: 583-137-59-98

Poniedziałek - Piątek
w godzinach 9:00 - 19:00.
Telefon: +48 501 198 270

Stopka redakcyjna
W przypadku wątpliwości należy przed podjęciem decyzji skonsultować się z handlowcem. Wszystkie ceny publikowane w serwisie są cenami brutto i zawierają już podatek VAT (23%).
Twój koszyk:0 złjest pusty.Pokaż...